Kalendář

<< leden 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALManětínský trenér Pátek rezignoval.

PAVEL HOCHMAN
V nejvyšší krajské fotbalové soutěži dochází k další změně trenéra. Po Přešticích, kde Jiřího Rouda vystřídal Jaroslav Kubeš a Chrástu, kde se po odstoupení Josefa Aubrechta ujala žezla dvojice hrajících trenérů Jaroslav Diepold a Robert Fiala, mění kouče Sokol Manětín.
Třetí celek tabulky v sobotu bez několika opor doma překvapivě prohrál s nováčkem ze Zbůchu  2:3 a po utkání odstoupil trenér Josef Pátek. Sám se k celé záležitosti nechtěl zpočátku příliš  vyjadřovat. „Oznámil jsem výboru, že končím. Jsem u mužstva už dlouho a hráči potřebují změnu. Oficiálně by se moje žádost měla projednávat na výboru v pátek, ale já jsem rozhodnut u mužstva nepokračovat."
Celek Manětína je složen z hráčů, kteří hrají první futsalovou ligu a nemají prakticky možnost  trénovat. „V Manětíně vlastně ani trenér není třeba. Je to kouč, protože osmadevadesát procent  hráčů se v týdnu připravuje ve futsalových klubech v Praze. Vlastně se pro velký fotbal připravují individuálně a to já nemůžu ovlivnit," vylil si srdce Josef Pátek.
Problémů je zřejmě víc, ale o těch odstupující trenér nechce hovořit. „Už nechci být jako trenér  páté kolo u vozu. Kádr je příliš úzký a o dalších důvodech mého odstoupení nechci mluvit,"  dodal Pátek.
Manětín v sobotu čeká těžký duel v Chrástu, kde na sebe narazí druhý celek tabulky se třetím a  tým už má na lavičce náhradu. „Trenér Pátek sám rezignoval. Vzali jsme to na vědomí a výbor  rozhodl, že mužstvo povedu do konce podzimu já," uvedl Zdeněk Štolka, sekretář klubu.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.