17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Cábelíci vyhráli popáté v řadě.

KRÁLŮV DVŮR-Cábelíci hostili v neděli Doubravku a utkání přiliš nepřipomínalo střetnutí prvního s posledním. I přes nepříliš povedený výkon domácí vybojovali tři body a v čele divize již vedou před Voticemi o tři body.

Králův Dvůr – Doubravka 3:1

Fotbal, Divize A

Domácí nevstoupili do zápasu příliš dobře a hned v první minutě mohli inkasovat. Po rohu a následné skrumáži musel likvidovat nebezpečnou střelu u brankové čáry Podzemský. I nadále byli mírně aktivnější hosté, kteří se ale do zakončení nedostali. Králův Dvůr poprvé vystřelil na branku až ve 28. minutě, ale hned z toho byl vedoucí gól. Po skrumáži na hranici šestnáctky vystřelil Klička a míč zapadl přesně k tyči – 1:0.  Ani gól situaci na hřišti nezměnil a ve 36. minutě mohlo být vyrovnáno. Domácí obrana totiž nechala zcela volného Švece, vše ale dobře přečetl Mojžíš, který míč ukryl do své náruče. V samém závěru první půle domácí navýšili své vedení. To si na dlouhý centr naběhl Červenka, v souboji přetlačil obránce a křižnou střelou upravil na 2:0.

Ani po změně stran nebyl k vidění příliš pohledný fotbal. Výjimkou byly dvě akce domácího Dochtora. V prvním případě králodvorský útočník doslova povodil obranu Doub– ravky, střelu z úhlu ale Šilhánek zneškodnil. Následný Dochtorův centr pak z malého vápna poslal Spurný nad branku. V 58. minutě se dostal Dochtor opět do sóla. I tentokrát se bez větších problémů vypořádal se třemi obránci a celou akci zakončil střelou k tyči – 3:0. Poté se hrálo převážně ve středu hřiště bez větších šancí. Výjimkou byla 79. minuta, kdy po chybě domácí obrany zakončil sólo střelou o tyč Kočí, který tak snížil na konečných 3:1.

Branky: 28. Klička, 45. Červenka, 58. Dochtor – 79. Kočí. ŽK: 1:3 Poločas: 2:0. Diváků: 320. Rozhodčí: Novotný.

Králův Dvůr: Mojžíš – Petr, Vlček, Podzemský, Bláha, Spurný (67. Fulín), Klička (70. Brož), Červenka, Šindelář (50. Mrština), Dochtor, Kučera.