19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Devět kol, devět bodů náskok.

Téměř 600 diváků si nenechalo ujít souboj prvních dvou celků I. A třídy, kdy ve­doucí Koloveč hostila Nýřany.
I když si hosté dokázali.vytvo­řit několik šancí, žádnou se jim nepodařilo proměnit, a tak se domácí radovali z vysokého vítězství.

Koloveč  - Nýřany   5:0 (1:0)
Branky: 12. Baxa,13:, 68. a 81. Šperl, 43. T. Homolka.
Domácí zahrozili již ve dru­hé minutě, ale Milotův pokus po rohovém kopu Tomáška nýřanský gólman kryl. Poté si během několika mi­nut vytvořili hosté tři slibné příležitosti. V 6. minutě střílel Šindler do tyče, minutu nato jeho spoluhráč Kováč mířil vedle a další šanci Nýřan zma­řil obětatyvým zákrokem Bit­tengl.
Fanoušky Slavoje rozjásal po 12 minutách hrající asistent trenéra Baxa, když zužitkoval přihrávku Tomáše Homolky a střelou k pravé tyči nedal brankáři šanci -1:0. Minutu nato se ke slovu do­stal nejlepší střelec soutěže, domácí Šperl a střelou z poku­otvého kopu zvýšil na rozdíl dvou branek - 2:0. Ve 20. minutě mohl třetí branku přidat kapitán Du­choň, ale brankáře Faita na­dvakrát nepřekonal. Na druhé straně domácí Simbartl hlavičku Maška chy­til až na brankové čáře. Dvě minuty před koncem po­ločasu našel Šperl přesným centrem osamoceného Tomáše Homolku, který přidal třetí gól Slavoje.
Druhý poločas otevřela stře­la Černohorského, ta ale cestu mezi tyče nenašla. Tentýž hráč o tři minuty později přihrál před branku Duchoňovi, který nezakončil přesně. Hosté zahrozili po hodině hry, Loudovu střelu ale Sim­bartl s přehledem kryl. V 68. minutě ze třiceti metrů napřáhl ke střele Šperl a pře­konal Faita počtvrté - 4:0. Poté se bojovalo ve středu hřiště a střely létaly vedle tyčí nebo si s nimi poradili gólma­ni. Devět minut před koncem zápasu dokončil Šperl po ide­ální přihrávce Kufnera ze středu hřiště hattrick. Dal tak konečnou podobu výsledku a zvýraznil náskok na čele pořadí střelců před staňkovským Částkem.
V 82. minutě si pak mohl vy­chutnat další ovace, když za potlesku fanoušků své místo na hřišti přepustil náhradnímu brankáři Žilákovi.
Slavoj Koloveč si jako nová­ček vede výborně. Po devíti odehraných kolech má náskok devíti bodů právě před Nýřa­ny. V příštím kole se fotbaloví příznivci dočkají prvního okresního derby v I. A třídě v této sezóně. V něm vedoucí Ko­loveč nastoupí v sobotu od 16.00 hodin v Chodově.
Koloveč:  Simbartl - Soupír, Bittengl, Lukáš Homolka, Mi­lota - Tomášek (61. Kruml), Černohorský, Baxa, Duchon - Šperl (82. Žilák) a Tomáš Ho­molka (72. Kufner). Trenér: Jo­sef Kaigl.