11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Tatran favorita nezaskočil.

PŘIMDA - V podhradí se hrálo derby v 1. B třídě a T. Přimda prohrál s TJ Rozvadov 0:5

Okresní derby v 1. B třídě T. Přimda – TJ Rozvadov moc fotbalové krásy nepobralo, a tak příznivci, hlavně ti rozvadovští, mohli být alespoň spokojeni s pěti góly v síti Tatranu. V podhradí byla od úvodních minut aktivita na straně hostů.

Už ve čtvrté minutě hlavičkoval nad branku Horáček. Z tlaku Rozvadova přišla v deváté minutě vlastní branka. Centrovaný míč si do vlastní branky srazil nešťastně Teplárek – 0:1. Domácí se snažili, ovšem kvalita byla na straně Rozvadova. Několik rušivých útoků v prvním poločasu Rozvadovská obrana zvládla. Ve 21. minutě se dostal do šance Malý a následně Horáček. Stav se ale neměnil. Ve 31. minutě měl nejblíže k odraženému míči Křehlík, ovšem na brankové čáře zachránil Vokroj. V závěru poločasu se už ale prosadil přesnou střelou Horáček – 0:2

Po změně stran začali lépe domácí, ale jejich pobyt na polovině soupeře měl krátkého trvání. Vokroj hlavičkoval ve slibné pozici do boční sítě a to bylo ze strany Tatranu do konce utkání vše. V 54. minutě se na druhé straně u zadní tyče prosadil Křehlík a o sedm minut později zvýšil Horáček už na 0:4. Domácí se jen sporadicky dostali na polovinu Rozvadova, ovšem branku Hlaváčka vážněji neohrozili. V 66. minutě hlavičkoval Pícha do břevna a o chvíli později pálil nad branku. Na konečných 5:0 pro hosty upravil Pták, kterému ´namazal´ Šašek.

Poločas: 0:2. Branky: Horáček 2, Křehlík, Pták, vlastní. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

PŘIMDA: Moravec – Sloup, Šašek, Teplárek, Růžička, Vokroj, Horvát, Peňák, Petr, Pokorný, Novohradský.

ROZVADOV: Horáček – Křehlík, Opava, Gabčo, Sopko, Kůs, Malý, M. Pícha, Mucha, Pták, Horáček. Střídali J. Pícha a Morgenstein.