13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Senzací devátého kola nejvyšší krajské soutěže je be­zesporu výhra nováčka ze Zbůchu v Manětíně. Omluvou pro domácí nemůže být ani ab­sence tří jejich opor.
Přeštice - Horní Bříza  2:1
Výkon v prvním poločase byl zejména ze strany domácích podprůměrný a hosté získali jednobrankové vedení. Po pře­stávce se Přeštice zlepšily, vy­rovnaly Šobrem a šest minut před koncem rozhodl o jejich výhře ranou z pětatřiceti met­rů Mareš.
Nejlepší hráči: Šteffl-Krůs. Polo­čas: 0:1. Branky: 53. Šobr, 84. Mareš­25. J. Rozmara. Rozhodčí: Krutina. ŽK- 1:3. Diváků: 150.
Přeštice: Regner - Maršálek (13. Benedikt), Cápal, Mareš, Rajchart, Ostrolucký, Oulík (78. Pap), Krs, Šobr, Biedermann, Šteffl. Trenér J. Kubeš.
H. Bříza: Mizera - Štefánek, Ga­dač, Krůs, Holík, F. Rozmara, M. Chocholatý, Kohout, J. Rozmara (81. Paukner), Jagerčík, P. Chocho­latý. Trenér F. Sudík.
Rapid - SK ZČE Plzeň  3:2
Ve vyrovnaném bojovném derby se hosté brzy ujali vede­ní, Rapid však během čtyř mi­nut stav otočil, ale ještě do pře­stávky vyrovnal Šneberk. Br­zy po změně stran Pata hlavou zajistil domácím vedení, které již přes snahu i šance hostů fotbalisté Rapidu udrželi.
Nejlepší hráči: Pata - Rout. Polo­čas: 2:2. Branky: 5. Kovařík, 9. Bra­bec, 49. Pata-4. Vlček, 22. Šneberk. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 2:3. Di­váků:120.
Rapid: Štrunc-Nový, Janout, Pa­ta, Buček, Brabec, Liška, Korda (90. Zaoral), Hucl, Kovařík, Hrdina (88. Hrubý). Trenér J. Jílek.
SK ZČE: Řezáč-Levý, Strážnický, Bednář (43. Stanek), Šneberk, Šiml, UM, Bačkovský (65. Chaluš), Sulek, Rout, Vlček. Trenér J. Urbánek.
Chanovice - Chrást  0:2
Vyrovnaný duel dvou kva­litních soupeřů s minimem šancí spěl k bezbrankové re­míze. V závěrečné čtvrthodině však obrana domácích včetně gólmana dvakrát chybovala, čehož Chrást zkušeně využil ke vstřelení rozhodujících branek.
Nejlepší hráči: Tafat - Král. Polo­čas: 0:0. Branky: 74. Bezdička, 80. Mojžíš. Rozhodčí: Urban. ŽK: 3:1. ČK:1:0 (82. Hnídek). Diváků: 150.
Chanovice: Daněk - Šedivý, Frý­zek, Hnídek, Varga (76. Votava), Strakoš, Hausleitner, Kučera (83. Krch), Tafat, Černohorský, Zdeněk. Trenér M. Rambousek.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Bez­dička (87. V. Tyr), Mojžíš (90. Šmíd), Komárek, Diepold, Fiala (56. Pru­sík), Haidelmayer, Křen, Kroc. Hrající trenéři J. Diepold a R. Fiala.
Manětín - Zbůch  2:3
Nováček zaskočil oslabený tým Manětína výborným ná­stupem a již v prvním dějství získal dvoubrankový náskok. Ten sice dokázali domácí po přestávce vymazat, poslední slovo ale měl Herman, který v předposlední minutě přesnou střelou z trestného kopu roz­hodl o nečekaném vítězství hostů.
Nejlepší hráčl: Bouška - Herman. Poločas: 0:2. Branky: 60. Korynta, 85. Bouška-7. Steinbach, 26. Schejbal, 89. Herman. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (75. Schejbal). Divá­ků:250.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Cibula, Spal, D. Janouško­vec (60. Kovář), Bouška, Štolka, Stejskal, Korynta, M. Pátek, Be­denk. Trenér J. Pátek.
Zbůcle Zábranský - Brož, Plahs, Hettler, Pfeifer, Koudela, Paum (90. Fořt), Steinbach (48. Hájek), Schej­bal, Daňhel, Herman. Trenér P. Lukášek.

Bolevec - Město Touškov  1:1

V prvním, herně vyrovna­ném poločase, zajistil domá­cím jednobrankový náskok Šiml. Po změně stran se hrálo pod taktovkou hostů, kteří vy­rovnali a naštěstí pro Bolevec další šance nevyužili.
Nejlepší hráči: Šiml - K. Fürbacher. Poločas: l:0. Branky: 26. Šiml - 82. Královec. Rozhodčí: Ma­reška. ŽK: 2:1. Diváků: 120.
Bolevec: Klečka-Kučera, Dolejší, Soukup, Šnaider, Márz, Brejcha, M. Pelnář (76. Došlý), Thomayer (60. Greif), Šiml (85. J. Pelnář), Šanoba. Trenér V. Opl.
M. Touškov: Krásl - Kluska, Kal­čík, K. Fiirbacher, Čechura (46. Lambor), Svoboda (46. Královec), Nosek, Karbusický, Brand, Holý (72. J. Fiirbacher), M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.
Klatovy B – Holýšov  0:2
V první vyrovnané půli do­mácí své příležitosti nedotáhli do konce, hosté se po chybě ujali vedení. Ve druhém děj­ství hráli Klatovští nervózně, pojistku na dva body hostů přidal lobem tři minuty před koncem Procházka.
Nejlepší hráči: Moser - Jeniš. Po­ločas: 0:1. Branky: 41. Snášel, 87. Procházka. Rozhodčí: Legát. ŽK: 3:2. ČK:1:0 (65. Kováč - z lavičky). Divá­ků:130.
Klatovy B: Herman - Moser, Ren­dl (80. Hromada), Jakubec, Votíp­ka, Bouberle, Beneš, Pavlík, Ježek, Lukeš (71. Lávička), Kraus. Trenér I. Lužný.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník, Snášel, Hrdina, Kaas, Majlát, Jeniš (70. Vrba), Tlustý, Procházka, Lukáš (90. Levička). Trenér Š. Hir­schl.

Sušice -Tachov  1:1

V úvodu nastřelil domácí Kočí tyč, ale pak se hra vyrov­nala. Před přestávkou byl hos­tům vyloučen Malý a domácí se po hodině hry dostali do ve­dení zásluhou Hupky. V závě­ru, kdy také Sušice hrála bez vyloučeného Sládka, srovnal tečovanou střelou na koneč­ných 1:1 Machač.
Nejlepší hráči: Junek - Luk. Čí­žek. Poločas: 0:0. Branky: 62. Hupka - 88. Machač. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 5:3. ČK:1:1(72. Sládek - 44. Ma­lý. Diváků: 200.
Sušice: Kindelman - Kodýdek,` Kožíšek (56. Hupka), Prchlík, Hrach, Cihlář, Sládek, Hubáček, Procházka, Junek (75. Klíma), Kočí. Trenér L. Va§ica.
Tachov: Pták - Luk. Čížek, L. Vi­terna, Kaše, Machač, Hudec (66. Šá­cha), Lad. Čížek, J. Viterna, Chada, Bečvář, Malý. Trenér M. Chada.
Stříbro - Rokycany  3:1
První poločas patřil domá­cím, kteří získali dvoubran­kový náskok. Hned po změně stran přidal třetí branku Vág­ner. Hosté však snížili a až do konce utkání byli lepším tý­mem, zvrátit nepříznivý stav však už nedokázali.
Nejlepší hráči: Józa - Hereit. Po­ločas: 2:0. Branky: 28. a 46. Vágner, 40. Cvachouček - 52. J. Scheinherr. Rozhodčí: Homr. ŽK: 2:5. Diváků: 200.
Stříbro: Józa - B. Andrle, Uhlíř, Jareš, Cvachouček, Šaman (58. Ka­sl), Kertys, P. Andrle, Bednář, Houdek (80. Míčka), Vágner. Tre­nér M. Tůma.
Rokycany: Vild - Jícha, Rýdl, Kozler, Schveinert, Tobrman, Mra­ček, Papáček, Brož (46. J. Sche­inherr), Procházka (56. Hereit), Ša­vel (82. Fiala). Trenér P. Aubrecht.