Výsledky divize sk. A souhrnně.

Fotbalová divize pokra­čovala devátým kolem. V obou skupinách se zástupcům regi­onu vůbec nedařilo, zabodova­ly pouze Vejprnice.

Skupina A

Prachatice-Horažďovice 1:0
Vlažné hosty podržel v prv­ní půli gólman Kolář, dopředu byla jejich iniciativa mini­mální. Jihoceši udeřili po ob­rátce: Pícka s Balouškem se nechali obejít, centr nepokryl Pavlík a Slípka pohodlně skó­roval. Horažd'ovická snaha o vyrovnání byla platonická, do šance se nedostaly.
_ Poločas: 0:0.  Branka: 49. Slípka. Rozhodčí: Ipser. ŽK: 3:4. Diváků: 100.
Horažd'ovice: Kolář - Baloušek, T. Krejčí, Pícka (50. M. Deleu, 75. Klůc), Zámeček - Beránek, Vaigl, Šafanda, Horváth, Pavlík (50. Brůha)-Smíšek. Trenér: K. Krejčí.
Vejprnice - Třeboň  0:0
Hned v úvodu si Košťál po­ložil brankáře a nastřelil tyč. To však byla jediná šance do­mácích. Na trávníku kralovali fotbalovější hosté a domácí gólman Hajžman, který zlik­vidoval čtyři tutovky. Bez ně­kolika hráčů základu Vejprni­ce vydřely cenný bod.
Rozhodčí: Kořínek. ŽK: 3:0. Di­váků: 200.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. L`erný, Bouřa - Hrd­lička, Holý (62. Havránek), Braun, Košťál - Švehla (78. Štych), Aubrecht, (88. Fillinger). Trenér: J. Mysliveček.
Motorlet - Domažlice  2:1
První půli byli překvapivě lepší hosté, ale v koncovce se Mifek s Váchalem neprosadili, Po obrátce se Domažlice sou­středily na defenzívu a Motor­let převzal iniciativu. Tlustý z dálky vystřelil a míč mířící vedle se od Patery odrazil do branky. Následující tlak hostů zužitkoval Šot ve vyrovnávací gól, ale v samotném závěru rozhodl střídající Majerčin.
Poločas: 0:0. Branky: 71. Patera, 87. Majerčin - 81. Šot. Rozhodčí: Žilka. 211 3:3. Diváků: 120.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sař, Vacek, Mifek (80. Janeček) - Z. Černý, Šáma1, Mach, Váchal, Bub­lík- Šot. Trenér M. Moravec.
Kr. Dvůr - Doubravka  3:1
Na půdě lídra odehráli hos­té v poli vyrovnaný zápas, do­konce měli častěji míč na svých kopačkách, ale v úvodu Švec s Pondělíkem neuspěli v koncovce a domácí po chybách v plzeňské obraně získali dvoubrankový náskok. Ve druhé půli už hráli domácí na jistotu. Hosté jen korigovali.
Poločas: 2:0. Branky: 32. HIička, 45. Červenka, 60. P. Dochtor - 79. Kočí. Rozhodčí: Novot«. ŽK: 1:3. Diváků: 320.
Doubravka: Šilhánek - Pondě­lík (76. Michael), D. Novák, Lisý, Kočí - Šuranský, Faist, J. Šmrha, Bešta - Švec, O. Smejkal (61. Kislin­ger). Trenér: I. Kovács.

V. Žižkov B - Klatovy  1:0

Favorizovaní Pražané se dlouho nedokázali prosadit proti dobře organizované de­fenzívě Klatov. V závěru se však hosté dopustili chyby ve středu hřiště a z protiútoku domácí rozhodli o vítězství.
Poločas: 0:0. Branka: 85. Šimr. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: 2:3. Divá­ků: 50.
Klatovy: Míčka - Vítovec (88. Voráček), M. Viktora, Javůrek, Cihlář - Presl (85. Kopp), Bahleda, Brejcha, Šlechta, Zedník - Hanzlík. Trenér M. Dejmek.
Ostatní výsledky:
Písek - Stra­konice 1:3 (0:1, 78. Červenka - 19. Chvosta, 49. Hajdůšek, 85. P. Ká­ník),
Votice - Bzová 0:0,
Admira - Jankov 1:0 (0:0, 54. Houzar).