19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

SK Motorlet Praha - Jiskra Domažlice 2:1 (0:0).

Domažlice nevyužily šance.

V devátém kole di­vize zavítala Jiskra Domažlice na půdu jedenáctého týmu Mo­torletu Praha. Domažličané nastoupili bez distancovaného Schötterleho, který má stop na čtyři utkání a zraněného Pau­la.
Motorlet  - Domažlice   2:1 (0:0).  Diváků: 150, ŽK: 3:4
Úvod patřil hostům, kteří Šámalem zahrávali roh a ná­slednou Šotovu střelu zastavi­la ruka jednoho z obránců. Píš­ťalka rozhodčího Žilky však zůstala němá. Ve 20. minutě se osměnili domácí a po centru Machurka z pravé strany a ná­slednou Proškovu střelu zblo­kovala obrana Jiskry. O dvě minuty později provedli hosté rychlý brejk, když Šot vysunul po levé straně Mifka, který se dostal sám před brankáře Fo­ferka, ale nastřelil pouze boční sít. Jiskra měla v těchto chví­lích více ze hry. Další velká šance přišla o minutu později, kdy Šámal vysunul Váchala, který střelou z vápna minul branku Motorletu. Ve 28. minutě kombinovali domácí. Prošek po pravé stra­ně přihrál na Malečka, který centrem našel hlavu Patery, jehož hlavička skončila nad Mlezivovo brankou.
Hned v úvodu druhého polo­času zcela zbytečně a zákeřně fauloval hostujícího Vacka domácí Sailer, ale viděl pouze žlutou kartu. Domácí hráči za­čali aktivněji, ale Domažlice je k vážnější šanci nepustily. V 53. minutě centroval z pravé strany Strejc, ale jeho centr skončil na břevně Foferkovy branky. V 60. minutě utekl po pravé straně domácí Patera, nacentroval před branku, kde Strejc před nabíhajícím Ma­churkou odkopl míč na roh. První gól přinesla až 70. mi­nuta, kdy domácí zahrávali roh a Tlustého střelu z vápna šťastně tečoval do protipohybu gólmana domácí Patera -1:0. O tři munuty později utekl po pravé straně Váchal, při­hrál na Šota, který ve vyložené šanci střílel vedle domácí branky. V této části hry se hrál fotbal plný osobních soubojů a tvrdých zákroků hlavně ze strany domácích. Jiskra se snažila o vyrovnání, měla více ze hry, ale šance Mifka a Vá­chala zůstaly nevyužité. Vyrovnávací branku přines­la až 81. minuta, kdy po auto­vém vhazování přizvedl balon Váchal na volného Šota, který střelou z malého vápna k pra­vé tyči překonal domácího gólmana na 1:1. Bohužel přišla 86. minuta a chybná rozehráv­ka ve středu hřiště. K míči se dostal střídající Majerčin, kte­rý střelou z vápna překonal Mlezivu na konečných 2:1. V závěru utkání se do vyložené šance dostal Bublík, ale jeho slabá střela domácího gólma­na neohrozila.
Jiskra si tak z Prahy neod­vezla ani bod, přestože byla po celý zápas lepším týmem. Do­platila ovšem na již „chronické“ neproměňování vyložených šancí.

Domažlice: Mleziva - Strejc, Tesař, Vacek, Mach - Černý, Šámal, Šot, Váchal - Mifek (86. Janeček), Bublík. Trenéři: Mi­roslav Moravec a Petr Kužel­ka.