FC PÍSEK - STRAKONICE 1:3 (0:1), PRACHATICE - HORAŽĎOVICE 1:0 (0:0).

Branky: 78.Červenka - 22.Chvosta, 56.Koubek, 86.Káník P.

T.Věneček a M.Zach

FC PÍSEK: Kučera – Pastyrik, Kosobud, Šácha, Červenka – Kokštejn, Kostka, Malý, Legdan – Zušťák, Pobiš

SK STRAKONICE: Charvát – Petr, Svoboda, Hajdušek, Cibulka –Hovorka, Benedikt, P. Káník P. Dolejš – Chvosta, R. Dolejš(46.Koubek)

Zatím se hraje v úvodních minutách opatrně....

V 7. minutě první náznak šance, ale únik Dolejše zastavil včasným vyběhnutím brankář Kučera, který na jaře právě ve Strakonicích chytal.

V 15. minutě rozehrávali domácí několik rohů za sebou, ale nic z toho nebylo...

Ve 22. minutě hosté dávají branku!!! Po akci Dolejše se trefuje Chvosta - 0:1.

Písek je po brance jak opařený vodou, naopak Strakonice jsou čím dál nebezpečnější!!!

27. minuta a zajímavá standartní situace Písku, kterou zahrával Jan Zušťák, ale trefil jen zeď!!

32. minuta a šance na druhé straně, do brejku se dostal Strakonický Dolejš, našel přihrávkou Patrika Káníka, ale ten trefil jen dobře postaveného Kučeru.

40. minuta: Zušťák prošel přes Svobodu i Hovorku, ale v poslední instancí byl brankář hostí Chartvát, který vyráží na roh!!!

43. minuta: Kostka vysunul Kokštějna, ale jeho akci zastavil včas Svoboda s Cibulkou.

Michal Chvosta (na snímku v pravo) je zatím jediným střelcem utkání..

Ve 48. minutě se dostal do slibné šance Chvosta, ale praporek rozhodčího šanci zastavil.

56. minuta: hosté po brejkové situaci zvyšují na 0:2 Koubkem.

61. minuta: Náznak šance Písku!!! Zušťák se dostal do výhodné pozice ještě uvolnil lépe postaveného Pobiše, ale ten trefil jen brankáře Charváta.

64. minuta: Dobrou pozici si vytvořil Kostka, ale Charvát opět hosty drží..

73. minuta: Písku se ne a ne podařit vstřelit kontaktní branku. Před chvíli rozehrál Zušťák zajímavou standartní situaci, kterou zakončil Pastyrik hlavičkou jen do brankáře Charváta.

77. minuta: Strakoničtí teď hru vyloženě kouskují, naopak nervozita panuje na straně Písku.

78. minuta: Další brejková situace hostů, kterou hasil stopér Pastyrik.

78. minuta: Domácí se dočkali a snižují Červenkou na 1:2.

82. minuta: Tlak domácího Písku právě graduje...

85. minuta: Parádní zákrok hostujícího brankáře Charváta při střele Kostky.

87. minuta: P.Káník po brejku zvyšuje a definitivně rozhoduje o vítězství hostů 1:3.

Utkání právě skončilo a hosté si připsali nečekané, ale zasloužené tři body.

Tatran Prachatice - FK Horažďovice  1:0  (0:0).

Branky: Slípka.

Domácí byli po celé utkání jednoznačně lepším mužstvem. vytvořili si několik slibných šancí Toncarem a Košíkem, ale nakonec byli rádi za jedný gól, který vstřelil v druhém poločase Slípka. Hosté měli slibnou šanci Horváthem, ale toho vychytal Rusina.

Prachatice konečně zabrali a porazili Horažďovice 1:0!!!

Prachatice: Rusina – Bednár, Koršala, Babka (57. Matoušek), Nitrianský – Šicner, Češka, Frnoch, Toncar – Košík (46. Slípka), Kováčik (66. Janoušek). Trenér Josef Veselý.

Horažďovice:Kolář - Baloušek, Zámeček, Smíšek (32. Brůha), Píc­ka, T. Krejčí - Vaigl, Šafanda, Klůc (63. M. Deleu) - Beránek, P. Horváth. Trenér K. Krejčí.