Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStartuje jaro.

Víkendové fotbalové výsledky si zatipoval Jiří Stříbrný.

Domažlicko - Pro pětici fotbalových týmů z okresu začíná o víkendu mistrovské jaro. Až první zápasy zřejmě odhalí skutečnou sílu muž­stev i kvalitu jejich letošní nezvykle dlouhé přípravy. Tu pozorně sledoval také Jiří Stříbrný, někdejší dlouholetý hráč a funkcionář Jiskry Do­mažlice, který pravidelně navštěvuje zápasy většiny zdejších týmů v krajských i okresních soutěžích.
„Příprava byla dlouhá a myslím, že nejen fanoušci, ale i hráči se už moc těší. Na­víc se zřejmě bude hrát na kvalitních terénech, takže hned úvodní zápasy by moh­ly mít dobrou úroveň," myslí si Stříbrný. Ve svých odha­dech šel ještě dál a zatipoval si výsledky okresních týmů v úvodním kole:
 

Krajský přebor

M. Touškov (1)-Domažlice (4)
Sobota 16.30- „Domažlice přes zimu posílily, ale soupeř po podzimu vede tabulku a také bude chtít vyhrát a hrát na předních místech. Osob­ně budu spokojený, když Jis­kra neprohraje. Rozhodně to bude těžké utkání a určitě hodně napoví o ambicích obou týmů."
H.Bříza (14) - Holýšov (5)
Sobota 16.30- „Holýšovu odešli někteří hráči a kádr tak spíše oslabil. Naopak domá­cí se budou chtít poprat o zá­chranu a navíc se v Horní Bříze hraje špatně. Asi roz­hodne domácí prostředí, i když bych přál Holýšovu ale­spoň bod."
Chodov (16)-Sušice (15)
Neděle 16.30- „Chodovu sice odešli Mach a Mifek, ale přesto v přípravě s Domažli­cemi nehrál vůbec špatně.
Osa týmu - hráči jako Hola­rové, Chmelík či Honza Šot a další - zůstala a Sušici určitě potrápí. Věřím, že Chodov neprohraje."
Staňkov (9) - Chanovice (3)
Neděle 16.30- „Hosté se určitě chtějí poprat o postup, mají zkušené družstvo. Nao­pak Staňkov hodně změnil kádr, navíc má nějaká zraně­ní a tak to bude mít hodně těžké. Spíše bych vsadil na Chanovice. °
 

I.A třída

Postřekov (16) -Ž.Ruda (15)

Neděle 16.30- „Hned na úvod jara se potkají sousedé a ve hře je tedy šest bodů. Pro oba týmy to je zřejmě zápas jara. Pokud domácí neuspějí, budou to mít se záchranou těžké. Ale já věřím, že se Po­střekov v I.A třídě udrží a že k tomu nakročí právě neděl­ní výhrou. Je to sympatický tým vedený bývalým do­mažlickým gólmanem Lá­dou Jahnem. Postřekov je fotbalová bašta a nějakou vyšší soutěž si zaslouží. V přípravě proti Jiskře působil dobře a podle mě rozhodně má na záchranu."