Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Kanonýři se hledají.

 

KLATOVY - Nedaří se nám, ale nesmíme podléhat skepsi, musíme bojovat, říká kouč Klatov

Až desátémístov průběžné tabulce patří  po osmi odehraných zápasech divizní skupiny A fotbalistům Klatov, kteří v minulém soutěžním ročníku bojovali o postup do České fotbalové ligy.
„Nedaří se nám. Nejsme schopni ani z nejvyloženější šance dát gól, pak vyrobíme zbytečnou hrubku, kterou soupeř hned potrestá. Je to jedno s druhým a na kluky to sedá. Potřebujeme se chytit, dát už konečně nějakou třeba i šmudlu a od ní se odrazit,“ je jasné trenérovi TJ Klatovy Milanu Dejmkovi.
„Asi nám ublížil zápas s Horažďovicemi, kdy si po našem jednoznačném a vysokém vítězství pak každý myslel, že nám budou body padat do klína samy a že budeme všechny další soupeře válcovat,“ domnívá se klatovský lodivod, který pevně věří, že se jeho týmu podaří současnou krizi co nejdřív překonat.
„Nesmíme podléhat skepsi, musíme bojovat a hlavně doufat, že se nám už konečně probudí střelci a že dáme nějakou tu branku. Naši kanonýři se trápí, chtějí to strhnout strašně složitě, pak se do toho zamotávají a z toho pak vyplývá naše křečovitá hra. V naší hře  postrádám jednoduchost. Potřebujeme alespoň v jednom zápase vést, věřím totiž, že když nám to tam jednou spadne, naši střelci se  chytí,“ dodal Milan Dejmek. 
Yvetta Musílková

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.