10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Rokycany úkol splnily.

ROKYCANY - Utkání fotbalového krajského přeboru mezi FC Rokycany a Přešticemi byli fanoušci svědky spíše urputného boje. Uspokojit je musel až druhý poločas, v němž se také domácí dočkali jediného gólu.

FC Rokycany–Přeštice 1:0 (0:0). Kromě zraněných a nemocných hráčů scházeli v kádru FC Kozler se Světlíkem. Cestovali do Radnic s rezervou. Jižané zahrozili hned v první minutě po rohovém kopu. S Marešovou hlavičkou si Vild poradil. Vzápětí byl napomínán Scheinherr a domácí v promíchané složení (Čihák v záloze, stopeři Papáček se Schveinertem) nemohli najít ten správný rytmus.

Až ve dvanácté minutě se osmělili a po  Procházkově centru hlavičkoval Tobrman do gólmana.  Hned na to utekl Jícha a znovu se vyznamenal ochránce přeštické svatyně. V minutě sedmadvacáté to nepřesně zkoušel Čihák  ana trávníku se jiskřilo. Plzeňský sudí Liškutín připustil hodně tvrdou hru.  Závěr poločasu poznamenaly dvě nevyužité příležitosti FC z kategorie vyložených.

U obou byl Procházka  a ve 37. minutě papáčkova hlavička olízla tyč. Mračkův úmysl překazili vzápětí zadáci a před odchodem do kabin se zlobili fanoušci na asistenta Urbana, který si vymyslel žlutou kartu pro Rýdla. Zaváhání Rokycan téměř potrestal 'Sobr, ovšem Vild  výtečně jeho střelu vyrazil na roh.

Po přestávce už to bylo z pohledu domácích lepší. Mraček zaměstnal hned ve 47. minutě obránce , jenže na přihrávku Procházka nedosáhl. Čihákův trestný kop zneškodnil brankář a v 55. minutě utíkal Mraček sám na svatyni hostů.  V koncovce však zaváhal a drtivý tlak FC pokračoval. Scheinherr nastřelil gólmana, okopíroval ho Jícha v 62. minutě a po akci Papáčka se před branou Přeštic blýskalo.

Udeřilo až v 73. minutě. K trestnému kopu se postavil Mraček a nádhernou střelu zastavila až síť. S těsným vedením se naši borci nespokojili. ahrozili Hereit, Tobrman nebo Mraček. Paradoxně v nastaveném čase  mohl protivník srovnat. Vild naštěstí Marešovu gólovou ránu zlikvidoval!