16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

První trefa Jiřího Kozy.

Premiérová trefa Jiřího Kozy v dresu Klenčí do sítě Stoda znamenala bodový zisk Spartaku První chodská na půdě soupeře.
Stod - Klenčí   1:1  (0:0)

Už ve 12. minutě mohl Koza skórovat, ale po spolupráci s Hromníkem domácího gólma­na nepřekonal. Sedm minut nato s námahou vytlačil bran­kář Stoda na roh střelu kle­nečského Psutky. Ve 22. minutě hosté ve skrumáži po rohu nedokázali míč dopravit do sítě. První poločas patřil Kle­nečským, do druhého vstoupi­li aktivněji hráči Stoda a v 64. minutě unikl hostující obraně Pleizner a otevřel skóre -1:0. Poté se hra přelévala z jed­né strany na druhou, ale šance obou týmů zůstaly nepromě­něny. Konečnou remízu 1:1 při­nesla až 84. minuta, kdy po hlavičce Totha po rohovém kopu v závaru před brankou se nejlépe orientoval Koza a při­psal si první trefu za Klenčí, kam přišel na půlroční hosto­vání z Domažlic.              (mif)