17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Body si odvezla Admira.

V dalším domácím zápase Jiskra Domažlice hosti­la další z pražských celků Ad­miru. I když v nervózním zá­pase, ve kterém rozhodčí udě­lil dvě červené karty, podala bojovný výkon, nakonec pod­lehla.

Domažlice – Admira   2:4  (1:2)
První šanci si vytvořili do­mácí hned v úvodní minutě zápasu, když Schötterl po při­hrávce Bublíka vypálil zpoza šestnáctky, ale s jeho pokusem si gólman Hlavatý poradil. Ve 4. minutě střílel opět Schötterl těsně vedle levé ryče. Hosté poprvé zahrozili v 7. minutě Mičkem, jeho střelu ale Mleziva kryl. V 11. minutě vysunul Bublík Šota, s jehož střelou si Hlavatý poradil. V další šanci byl Schötterl v 19. minutě, kdy po přihrávce Mif­ka běžel směrem k brance, ale byl zastaven jen za cenu faulu. Z nařízeného trestného kopu Machova střela jen o milimet­ry minula pravou ryč branky Admiry. Skóre se měnilo v 22. minutě. Souboj Tesaře s Kubicem po­soudil sudí jako faul do­mažlického kapitána a nařídil penaltu. Z té Mlezivu překonal Houzar - 0:1.
Hned po rozehrání mohl srovnat Černý, ale jeho centr skončil na břevně Hlavatého branky. V 25. minutě se mezi ryče netrefil z trestného kopu Vacek. Vzápětí na druhé stra­ně podržel Jiskru Mleziva, který vychytal Martinice. Jiskra měla v této části hry převahu, ale pokusy Šota, Bublíka a Mifka cestu za záda gólmana Admiry nenašly. Domácí se vyrovnávací bran­ky dočkali v 32. minutě, kdy Šámalův centr z rohového ko­pu  poslal hlavou do sítě Strejc – 1:1.
Do šaten nakonec odcházeli spokojenější hosté. Houzar na­šel přesným centrem Šafra, který poslal Admiru opět do vedení. Tentýž hráč mohl těs­ně před koncem poločasu zvý­šit, ale naštěstí pro domácí zblízka přestřelil.
Domácí ve snaze o vyrovná­ní vstoupili do druhého polo­času aktivně, své šance ale ne­proměnili. Od 50. minuty to na hřišti začínalo jiskřit. Hosté nešetřili tvrdými zákroky. Po jednom z nich si odnesl tržnou ránu v obličeji Tesař, což roz­hodčí nechal bez povšimnuti. V 63. minutě mohl srovnat Schötterl, ale jeho hlavičku po centru Šámala brankář Hlava­tý reflexivním zákrokem vy­razil. Domácí měli velkou převa­hu, zatlačili soupeře na jeho polovinu. Ten toho využil v 66. minutě k rychlému brejku do otevřené obrany, kdy Šafr obe­šel Tesaře a zvýšil na 1:3.
Čtyři minuty nato uviděl červenou kartu po druhé žluté hostující Mičko, který zcela zbytečně "zajel" do Mlezivy. Po tomto střetu se několik minut nehrálo, jelikož faulující Mič­ko si byl vědom toho, že bude vyloučen, zdržoval a dlouho ležel na zemi. Domácí snížili deset minut před koncem Černým, který proměnil pokutový kop naří­zený po faulu na Bublíka. Předtím ale přišli Domažličtí o Schötterleho, který byl za urážku protihráče uvedenou v zápise o utkání vyloučen. V nervózním závěru, kdy byla hra hodně rozkouskovaná a hráči obou týmů se více věno­vali debatám s rozhodčím, hosté rozhodli čtvrtým gólem v 82. minutě, když hostující Vobořil unikl domažlické obraně a stanovil na koneč­ných 2:4.

Domažlice:  Mleziva - Strejc, Tesař, Vacek, Mifek - Černý, Mach (75. Kubica), Šámal, Bublík – Šot, Schötterl. Trené­ři: Miroslav Moravec a Petr Kuželka.