Kalendář

<< říjen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDejmek: Trápíme se.

Ani v dalším kole di­vizní soutěže neudělali svým fanouškům radost fotbalisté Klatov. Místo napravení repu­tace za předchozí nevydařené zápasy si připsali další poráž­ku, tentokrát je o body obraly Votice, které zvítězily 2:0.
„Na hráčích bylo vidět, že moc chtějí. Neopakovalo se to, co se stalo ve Vejprnicích, kde to z naší strany bylo bezkrevné. Tentokrát hráči bojovali, ale chyběl nám i kousek toho po­třebného štěstíčka. Zase jsme se trápili," řekl trenér TJ Kla­tovy Milan Dejmek, který se musel obejít bez distancované­ho Mužíka i bez zkušeného Sý­kory, který je na dovolené. „Inkasovali jsme ze standardní situace, kdy prošel míč mezi třemi hráči. Znovu do kolen nás pak dostalo hodně přísné vyloučení Hovorky a i když pak jsme se snažili, v početním oslabení už nebyla síla, která by nepříznivý stav zlomila. Vo­tice hrály zkušeně a z minima vytěžily maximum,"dodal.

„Vítězství v Klatovech se cení o to víc, že to byl zápas bez šancí. I když Klatovy teď pro­chází krizí, což já dobře také znám, svoji kvalitu určitě ma­jí," uvedl útočník středočes­kých Votic Horst Siegl, který na klatovském hřišti s ledo­vým klidem čelil nadávkám ze strany některých diváků. „Bránili jsme od poloviny hřiš­tě a ujali jsme se vedení štast­ným gólem. Pak přišlo vylou­čení domácího hráče a z jejich strany už poté byla hra hodně křečovitá," nasměroval řeč raději na dění na klatovském hřišti asistent trenéra Sparty.

Yvetta Musílková

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.