13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Holýšov zdolal doma Rapid.

Tři stovky fanoušků zhlédly v 8. kole krajského přeboru utkání mezi domácím Holýšovem "a Rapidem Plzeň. Tři body za cenné vítězství dr­ží Holýšov v tabulce s celko­vými šestnácti body na čtvr­tém místě.
Holýšov -  Rapid Plzeň   2:1  (1:1)
Přestože během prvních de­seti minut prvního poločasu drželi míč na svých kopačkách domácí fotbalisté, nedokázali si během svého tlaku vytvořit žádnou vyloženou šanci. Branku hostů tak poprvé ohrozil až v 17. minutě Jeniš, ale jeho střelu z pravé strany plzeňský gólman Nikrmajer vystihl. Na druhé straně překvapil ve 20. minutě Janču prudkou střelou plzeňský Kovařík, ale míč pouze orazítkoval břevno holýšovské branky. O dvě mi­nuty později nahrál Procházka Jenišovi, jehož střelu mohl do branky hostů dorazit Tlustý, ale mířil těsně vedle. Ve 34. minutě se na druhé straně dostal až k Jančovi Kurda, kterému se podařilo vybíhajícícho holýšovského góhnana přehodit a dostat tak svůj tým na pár vteřin do ve­dení - 0:1. Hned nato se ovšem domácím podařilo stav utkání srovnat, když se před Nikrma­jera dostal holýšovský zálož­ník Lukáš a přesnou střelou zakončil-1:1.
Do druhého poločasu vstou­pili hosté aktivněji a s přehle­dem likvidovali útočné akce domácích. V 58. minutě mohl hlavou skórovat Pata, ale Jan­ča střelu zlikvidoval. Do vedení Holýšov nepřived­la ani akce Majláta z 63. minu­ty, kdy mířil těsně vedle brány hostů, ani o tři minuty později stejným směrem mířící střela Procházky. V 70. minutě vyloučila roz­hodčí Žáková po dvou žlutých kartách plzeňského hráče Liš­ku a o tři minuty později naří­dila po faulu na holýšovského obránce Hamerníka penaltu. Tu proměnil kapitán Tlustý a přivedl tím svůj tým do vedení -2:1. Deset minut před koncem utkání došlo ještě k vyloučení hostujícího brankáře Nikr­majera, kterého nahradil Štrunc. Přestože hosté dohrá­vali zápas pouze s devíti hráči, stále se ještě snažili o vyrov­nání. To se jim ovšem ani bě­hem čtyř nastavených minut nepodařilo.
„Určitě jsme chtěli tenhle zápas vyhrát a jsem rád, že jsme se nyní alespoň odpoutali ode dna tabulky," řekl Deníku po skončení zápasu holýšov­ský trenér Štěpán Hirschl.

Holýšov: Janča - Nový (90. Šimka), Hamerník, Snášel, Kaas - Hrdina, Majlát, Pro­cházka, Lukáš (92. Levička) - Jeniš (88. Vrba), Tlustý. Tre­nér: Štěpán Hirschl