10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Bzová doplatila na chyby v obraně.

HOŘOVICE- Fotbalistům Bzové se sobotní domácí zápas s Vejprnicí vůbec nepovedl. Soupeř navíc nemilosrdně trestal chyby v domácí obraně z rychlých brejků.

Bzová – Vejprnice 1:4

Fotbal, divize A

Vstup do utkání se Bzové vůbec nepovedl. Již ve třetí minutě domácí obrana doslova zahořela, když nechala ve vápně zcela volné Aubrechta s Košťálem a prvně jmenovaný s přehledem poslal hosty do vedení – 0:1.  Domácí se k ohrožení Hajžmana dostali v první půli jen jednou. Ve 26. minutě si po centru Beža s hlavičkou Černého ovšem vejprnický brankář poradil. O čtyři minuty později si obrana Bzové vybrala další slabší chvilku. Tentokrát nechali obránci přespříliš volnosti  Braunovi, který po pěkné uličce obstřelil vybíhajícího Bezkočku a bylo to 0:2. Ve 41. minutě hosté přidali třetí gól. Tentokrát rozhodčí přehlédl, že si volný Braun sklepl míč rukou a tuto výhodu vejprnický hráč bezezbytku využil – 0:3.

Hned v úvodu druhé půle přišla pro domácí další studená sprcha. Hned ve 46. minutě totiž zakončil rychlou akci křižnou střelou Křen – 0:4. Od tohoto momentu hosté viditelně polevili a domácí se dostali do náporu. Jenže když už se Bzová dostala do vyložené šance, jako v 53. minutě Krejčí a poté i Černý, nastřelili hráči jen brankáře. Za rozhodnutého stavu měla Bzová více ze hry, do šancí se ale nedostávala, naopak v 66. minutě mohl přidat z brejku další gól Lőwy, který ale na Bezkočku nevyzrál. V 75. minutě se naprosto zbytečně nechal vyloučit domácí Černý, který navíc byl v podmínce, a tak se dá očekávat, že si pěkných pár kol nezahraje. Čestný úspěch Bzová zaznamenala v 82. minutě, kdy se po trestném kopu prosadil Říha – 1:4.

Branky: 82. Říha – 3. Aubrecht, 30. a 41. Braun, 46. Křen. ŽK: Ehl, Dubský, Kaufman – Hajžman, Košťál, Holý. ČK: 75. Černý (Bz). Rozhodčí: Šob. Poločas: 0:3. Diváků: 198.

Bzová: Bezkočka – Bežo, Šindelář (59. Nesnídal), Černý, Štěch, Čihař (46. Říha), Větrovský, Ehl, Kaufman, Dubský, Krejčí.