10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru.

V osmém kole nejvyšší krajské soutěže opět zářil ka­nonýr Bezdička, který skóro­val do sítě klatovské rezervy pětkrát. Manětín v okresním derby snadno vyhrál v Touš­kově, Chanovice si odvezly tři body za nejtěsnější vítězství ze Zbůchu.

Horní Bříza - Bolevec  3:1

V utkání průměrné úrovně šli domácí brzy do vedení, hos­té srovnali z přísně nařízené penalty. O výhře Horní Břízy se rozhodlo až v závěrečných dvaceti minutách po vylouče­ní Dolejšího, když ještě za sta­vu 1:1 neproměnil Filip Roz­mara pokutový kop.
Nejlepší hráči: Jagerčík-Klečka. Poločas: 1:1. Branky: 7. Kohout, 79. J. Rozmara, 72. M. Chocholatý - 29. (PK) Šiml. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 6:5. ČK: 1:1 (85. P. Chocholatý - 70. Dolejší). Diváků: 210.
H. Bříza: Mizera - Štěpánek, Ga­dač, Holík, Jagerčík, P. Chocholatý, Krůs, F. Rozmara, M. Chocholatý, Kohout, J. Rozmara. Trenér F. Su­dík.
Bolevec:  Klečka-Kučera, Dolejší, Soukup, Šnaider, Márz, Brejcha, Došlý (83. Nykles), J. Pelnář (64. Thomayer), Šiml, Šanoba (84. Humpál). Trenér V. Opl.

Město Touškov - Manětín  1:4

Ve slušně hraném derby se­verního Plzeňska uspěli v oboustranně útočném fotbalu hosté z Manětína. Domácí sice měli stejně brankových příle­žitostí, na rozdíl od hostů je však nevyužili. Nejlepší hráči: Brand - Korynta. Poločas: 0:2. Branky: 86. Lambor - 21. Pleyer, 35. Spal, 56. Dlouhý, 63. Korynta. Rozhodčí: Špoták. ŽK: 2:0. Diváků: 250.
M. Touškov: Krásl - Kolář, Kluska, K. Fiirbacher, Bárta, Svo­boda, Lambor, Karbusický (46. Kal­čík), M. Scheinherr (58. Čechura), Královec (46. Nosek). Trenér M. Mareš.
Manětín: Pochobradský - Pleyer, Cibula, Spal, Dlouhý, Bouška, Štol­ka, Korynta, Stejskal, M. Pátek, Šimlinger. Trenér J. Pátek.
SK ZČE Plzeň - Sušice 2:0
V úvodu měl velkou šanci pl­zeňský Ulč, ale pak hra upadla do průměru. První gól vsítil po hodině hry a akci kapitána Routa Šneberk. Pak měl dva­krát vyrovnání na kopačce Kočí, ale neuspěl, výhru do­mácích pečetil v poslední mi­nutě Bačkovský.
Nejlepší hráči: Šneberk - Kočí. Poločas: 0:0. Branky: 60. Šneberk, 90. Bačkovský. Rozhodčí: Dusil. ŽK: 3:2. ČK: 0:1(80. Míček). Diváků: 50.
SK ZČE: Řezáč - Levý (90. Ka­radžov), Strážnický, Bednář, Šne­berk, Šim1, UM (46. Fedorco), Bač­kovský, Sulek (71. Stanek), Rout, Vlček. Trenér J. Urbánek.
Sušice: Míček - Kodýdek, T. Ma­rek, Hrach (40. Kožíšek), Cihlář, Sládek, Hubáček (70. Hupka), Ma­nowetz, Procházka, Junek (80. Kin­delman),;Kočí. Trenér L. Vašica.

Tachov - Stříbro  2:0

Do okresního derby nastou­pili hosté s defenzivní takti­kou, přesto měli Tachovští řa­du šancí. Brankově se však prosadili až po vyloučení Bed­náře, jejich výhra mohla být ještě podstatně výraznější. V týmu hostí se poprvé předsta­vila exligová posila Robert Vágner. Nejlepší hráči: Valenta - Bednář. Poločas: 0:0. Branky: 72. (PK) Malý, 81. Hudec. Rozhodčí: Duda. ŽK: 3:2. ČK: 0:1,(63. Bednář). Diváků: 700.
Tachov: Valenta - Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Šácha (68. Machač), Hudec, Lad. Čížek, J. Viterna, Cha­da, Bcfček (56. Bečvář), Malý. Tre­nérM. Chada.
Stříbro: Kostelníček (74. Sásik) - B. Andrle, Uhlíř, Jarek Cvachou­ček (61. P. Andrle), Kasl, Kertys, Bednář, Vyšín (65. Šaman), Hou­dek, Vágner (78. Slába). Trenér M. Tůmá.

Rokycany - Přeštice  1:0

Hosté zahájili nečekaným nástupem, ale po čtvrthodině hry převzali iniciativu domá­cí. Po přestávce Přeštice pře­devším po fyzické stránce ne­stačily, z řady šancí však Rokycany vytěžily pouze jedi­ný gól, znamenající tři cenné body.
Nejlepší hráči: Čihák - Regner. Poločas: 0:0. Branka: 73. Mraček. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 5:3. ČK: 0:1 (89. Maršálek). Diváků: 120.
Rokycany: Vild - Jícha, Rýdl, Či­hák, Schveinert, Tobrman, Mraček (88. Jedlička), J. Scheinherr, Papá­ček, Procházka, (76. Hereit), Brož (66. Štastný). Trenér P. Aubrecht.
Přeštice: Regner - Rajchart (81. Ostrolucký), Cápal, Šobr, Bouc, Maršálek, Mareš, Šteffl, Duchek (85. Oulík), Benedikt, Krs (30. Pap). Trenér J. Kubeš.

Chrást – Klatovy B  9:1

Chrástečtí v čele s kanoný­řem Bezdičkou, který hostům sám nasázel pět branek, proti poslednímu týmu tabulky do­slova excelovali. Diváci viděli mnoho krásných kombinač­ních akcí, kromě devíti branek domácí ještě třikrát trefili břevno a měli celý zápas jasně pod kontrolou.
Nejlepší hráči: Bezdička - Votíp­ka. Poločas: 3:0. Branky: 9., 28., 35., 87. a 90. Bezdička, 52. a 85. Křen, 75. Prusek, 77. Mojžíš - 55. Votípka. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 1:2. Diváků: 250.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Ku­čera (65. Šmíd), Bezdička, Mojžíš, Komárek, Diepold, Fiala, Křen, M. Tyr (59. Prusík). Hrající trenéři J. Diepold a R. Fiala.
Klatovy B: Herman (81. Riška) - Jakubec, Hromada, Votípka, To­man, Popelka (62. Kotáb), Voráček, Ježek, Lukeš, Žitník, Kraus. Trenér I. Lužný.

Zbůch – Chanovice  0:1

První poločas se hrál pod taktovkou hostů, kteří získali jednobrankový náskok. Po přestávce měli trvalý tlak do­mácí, ale šance nevyužili, hos­ty podržel gólman Daněk.
Nejlepší hráči: Herman - Daněk. Poločas: 0:1. Branka: 23. Strakoš. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 4:3. Diváků: 200.
Zbůch: Zábranský - Plahs, Hett• ler, Pfeifer, Koudela, Paum (46. Be­neš), Steinbach, Schejbal, Daňhel, Prokop, Herman. Trenér P. Luká­šek.
Chanovice: Daněk - Frýzek, Hní­dek, Varga, Strakoš, Hausleitner, Kučera (90. Kocour), Tafat (75. Ko­trnoch), Černohorský, Krch (79. Votava), Zdeněk. Trenér M. Ram­bousek.

Holýšov - Rapid Plzeň  2:1

Domácí byli po celý zápas fotbalovějším týmem. Hosté sice vedli, ale Holýšov brzy srovnal. Ve druhé půli pak hosté doplatili na neukázně­nou hru a přišli o cenný bod.
Nejlepší hráči: Jeniš - Buček. Po­ločas: 1:1. Branky: 35. Lukáš, 72. (PK) Tlustý - 34. Korda. Rozhodčí: Žáková. ŽK: 2:5. ČK: 0:2 (70. Liška, 74. Nikrmajer). Diváků: 300.
Holýšov: Janča - Nový (90. Le­vička), Hamerník, Snášel, Hrdina, Kaas, Majlát, Jeniš (88. Vrba), Tlus­tý, Procházka, Lukáš (90. Šimka). Trenér Š. Hirschl.

Rapid: Nikrmajer - Zaoral (45. Nový), Pata, Hucl, Korda, Janout, Buček, Liška, Brabec, Netrh (76. Štrunc), Kovařík. Trenér J. Jílek.