13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Výsledky divize sk. A souhrnně.

Zástupci regionu absol­vovali osmé kolo fotbalové di­vize s rozdílnými výsledky.
Skupina A

Doubravka - Motorlet  0:0

Důslednou defenzivou vy­dřeli domácí první bod. Faist i Michael nebyli daleko od ví­tězného gólu. Rozhodčí: Melichar. ŽK: 2:2. Di­váků:100.
Doubravka: Šilhánek - Pondělík, D. Novák, Švec, Forman - Soukup (81. Štádler), Faist, J. Šmrha, Kočí­, Bobák (64. Michael), Prokš. Trenér I. Kovács.

Bzová - Vejprnice  1:4

Výborný vejprnický výkon a ukázkové tři góly šokovaly v první půli domácí. Rychlá čvr­tá trefa po obrátce udělala z duelu formalitu. Poločas: 0:3. Branky: 82. Říha-4. Aubrecht, 30. a 42. Braun, 46. Křen. Rozhodčí: Šob. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (75. T. Černý). Diváků: 200.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa - LSwy, Kyklhorn (14. Křen), Holý (78. Hrd­lička), Košťál - Braun, Aubrecht (74. Švehla). Trenér J. Mysliveček.

Domažlice - Admíra  2:4

V divoké přestřelce nováček marně po obrátce dotahoval vedení Pražanů, kteří těžili z brejků a domažlických chyb. Poločas: 1:2. Branky: 32. Strejc, 81. Z. Černý z PK - 22. Houzar z PK, 40. a 65. Šafr, 83. Vobořil. Rozhodčí: M. Průcha. ŽK: 1:6. ČK: 1:1 (78. Schötterl - 70. Mičko). Diváků: 550.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sař, Vacek, Mifek - Z. Černý, Šá­mal, Mach (70. Kubica), Bublik - Schůtterl, Šot. Trenér M. Moravec.

Klatovy – Votice  0:2

Domácí Hovorka hlavičko­val do břevna a internacionál Siegl připravil na druhé stra­ně první gól. Zédník v šanci mířil jen do brankáře a Votice z brejku trestaly. Poločas: 0:1. Branky: 34. Bartol­šic, 63. Sladký. Rozhodčí: Svatík.. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (60. Hovorka). Divá­ků: 350.
Klatovy: Míčka - Vítovec, M. Viktora, Hovorka, Cihlář - Kopp, Šlechta, Brejcha (70. Javůrek), Adamka (54. Bahleda) - Hanzlík, Zedník. Trenér M. Dejmek.
Horažďovice - Kr.  Dvůr  1:6
Rychlé vedení domácí neudr­želi, lídr skóre otočil a po ob­rátce dominoval. Poločas: l:2. Branky: 3. Beránek­23. P. Dochtor, 44. Červenka, 60. Šindelář, 63. Kučera, 80. a 88. Spur­ný. Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (44. T. Krejčí). Diváků: 200.
Horažďovice: Mako - Baloušek, Zámeček, Smíšek (32. Brůha), Píc­ka, T. Krejčí - Vaigl, Šafanda, Klůc (63. M. Deleu) - Beránek, P. Horváth. Trenér K. Krejčí.
Ostatní výsledky:
Třeboň - Pra­chatice 4:3 (3:1, 7. Dedaj, 27. Vohák, 41. Zvěřina, 55. Hačka-31. Frnoch, 65. z PK Nitrianský, 77. Matoušek),
Jankov - Písek 2:3 (1:2, 15. Maxa, 89. Holba - 18. a 25. Zušták, 76. Ma­lý),
Strakonice - V. Žižkov B 0:1 (0:0, 58. Petr).