12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Jiskra Domažlice B - Heřmanova Huť 1:2 (1:1).

Domažlické B mužstvo pod vedením nového trenéra předvedlo na Střelnici bezkrevný výkon, plný nepřesností a s nevýraznou Heřmanovou Hutí prohrálo 1:2.

Domácí se ujali od začátku zápasu taktovky, ale Kruml mířil dvakrát vedle a stejně dopadla hlavička Kotlana po Kohoutově centru. V 6. minutě mohl skórovat Krakeš, ale Kotlanův centr, v dobré pozici před malým vápnem, netrefil.  V 10. minutě poslal Čech dopředu Kohouta a jeho lob přes vybíhajícího brankáře spadl pod břevno – 1:0. Domácí se dlouho z vedení neradovali. V 18. minutě si s obranou Jiskry pohrál Poslední a střelou z 15 metrů srovnal – 1:1. Poté mířil hlavou nepřesně tentýž hráč hostů a na druhé straně po Kohoutově vysunutí srazili hosté Kotlanovu střelu na roh. Po půlhodině hry našel dlouhou přihrávkou Kruml Kotlana, ale ten hlavou z 10 metrů netrefil mezi tyče Konvalinkovy branky. Ve 33. minutě zatáhl Kotlan míč po pravé straně na centr těsně nedosáhl Kohout, míč se odrazil ke Krakešovi, ale ten zleva ze 13 metrů minul vzdálenější tyč soupeřovy branky. Poté si s Krumlouvou střelou poradi Konvalinka stejně, jako na druhé straně Hohel se Šůlovým centrem. Když pak z 18 metrů minul levou Kohelovu šibenici Lakó a nepřesně mířil na druhé straně i Čech, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

I úvod druhé půle patřil aktivnějším domácím, ale Kohout mířil daleko vedle a Šmirkl, který se ve 47. minutě po Krumlově centru stačil před malým vápnem uvolnit, vystřelil jen do těla padajícího Konvalinky a bylo po tutovce. Hosté zahrozili v 55. minutě, kdy Veselovský trefil ze střední vzdálenosti zprava, spojnici tyče s břevnem domácí branky. Vzápětí poslal Šmirkl do brejku Kotlana, ale ten tísněn, ve výborné pozici trefil jen tělo padajícího Konvalinky. V 62. minutě se vydal k sólu domácí Kotlan, obešel dva obránce, ale jeho střelu ze 14 metrů vyrazil výborný Konvalinka na roh. Hosté o sobě dali vědět až v 67. minutě, kdy střelu Posledního srazili domácí zadáci k Hakelovi a ten Kohelovu branku přestřelil. Když pak slabou Čechovu střelu kryl hostující gólman, udeřilo na druhé straně. V 88. minutě fauloval Janča pronikajícího útočníka hostů a nařízený pokutový kop proměnil Veselovský – 1:2. Závěrečné minuty byly již ve znamení křeči domácích hráčů a stav se nezměnil.

Sestava Jiskry B: Kohel - Šmirkl, Janča, Bočan, Dufek – Kohout, Kruml, Heller (46. Kubica), Čech – Krakeš (59. Vlček, 70. Malý), Kotlan. Trenér: Jiří Šperl.