11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Jiskra Domažlice - FK Admira Praha 2:4 (1:2).

V dalším domácím zápase hostili hráči Jiskry druhý z pražských celků – FK Admira. Domácí však bohužel nezopakovali svůj výkon proti Žižkovu a v nervózním zápase, který se nevydařil ani rozhodčímu Průchovi, nakonec podlehli 2:4.

Úvod zápasu patřil domácím, ale se střelou Schötterla zpoza šestnáctky si brankář Hlavatý poradil a další pokus téhož hráče ve 4. minutě skončil vedle levé tyče branky hostů. V 7. minutě po Smejkalově autovém vhazování vznikla před domácí brankou nepřehledná situace, ale nevydařený odkop nakonec zachytil Mleziva a vše vyřešil. Hosté ale převzali iniciativu a Mičkovu střelu z 18 metrů musel krýt Mleziva. V 10. minutě musel domácí gólman až na hranici vápna, aby odvrátil míč před nabíhajícím Mičkem. Vzápětí na druhé straně poslal Bublík dopředu Šota, ale jeho střelu zleva z šestnáctky nadvakrát Hlavatý zneškodnil. Ve14. minutě poslal Šámal dopředu Strejce a jeho centr zprava těsně před dobíhajícím Schötterlem zneškodnil pražský brankář pádem na zem. Po čtvrthodině hry měli domácí štěstí, když po levé straně prošel Šafr, uvolnil se, jeho střílený centr trefil Tesaře, od něj se míč odrazil k Mičkovi, který jej nechtěně nasměroval těsně vedle pravé Mlezivovy tyče. V 18. minutě si na Smejkalův centr zleva naskočil Mičko, ale jeho nedůrazný pokus z 8 metrů Mleziva kryl. O tři minuty později rozehrál domácí Mach tr. kop ze 23 metrů, ale míč těsně minul pravou Hlavatého tyč. Ve 22. minutě se již měnilo skóre, když do pokutového území domácích vlétl Kubice, Tesař ve snaze jej zastavit, použil faulu a z nařízeného pokutového kopu se Houzar nemýlil – 0:1. Hned po rozehrání mohli domácí srovnat, když po pravé straně unikl Černý, jeho nepřesný centr se však u vzdálenější tyče odrazil od břevna Hlavatého branky a skončil v zámezí. Domácí inkasovaný gól probudil k větší iniciativě a tak na trávníku převzali opět aktivitu. Ve 25. minutě rozehrál domácí Vacek tr. kop, ale míč skončil těsně vedle pravé Hlavatého tyče. Na druhé straně prokázal svůj reflex Mleziva, když po pěkné akci Šafra zachytil jeho nebezpečnou střelu zleva z úhlu ze 14 metrů. Poté hosté odvrátili Mifkův centr zleva na roh a ve 28. minutě po Strejcově autovém vhazování posunul hlavou míč Schötterl na Šota, jehož hlavička z 10 metrů však mířila vysoko. Ve 29. minutě se na hrabici pokutového území pěkně uvolnil Bublík, ale jeho nedůraznou střelu bez problémů Hlavatý zachytil. Po půlhodině hry poslal Šámal dopředu Mifka, jeho střelu z 19 metrů stačili hosté srazit na roh. Po opakovaném rohovém kopu Šámala však na míč nedosáhl gólman Hlavatý a Strejc hlavou do odkryté branky srovnal – 1:1. Ve 35. minutě si se Šámalovým tr. kopem ze střední vzdálenosti poradil Hlavatý a na druhé straně musel Mleziva vyběhnout před pokutové území a hlavou odvrátit míč směřující na rozběhnutého Kubiceho. O tři minuty později po Kubiceho rohovém kopu míč domácí odvrátili jen k Vobořilovi, ale jeho volej z 18 metrů byl vysoký. Ve 40. minutě se k tr. kopu zprava z 35 metrů postavil hostující Houzar, našel přesně hlavu nehlídaného Šafra (Strejc se místo výskoku nepochopitelně sehnul) a ten z 8 metrů poslal Pražany do vedení – 1:2. Těsně před obrátkou mohli hosté zvýšit, ale po Tesařově chybě zamířil z 15 metrů Šafr nad domácí branku.

Domácí, vědomi si nepříznivého stavu, začali aktivněji i ve druhé půli, ale s Mifkovým centrem si zadáci poradili a když ve 49. minutě prošel Bublík po levé straně, srazili hosté jeho centr zpět k něm, další centr pak hosté odvrátili do bezpečí, ale jen za cenu vysoké nohy, která poranila Tesaře v obličeji tak, že musel být krvácející ošetřen, ale nepískalo se. V 50. minutě po Šámalově tr. kopu centroval zleva Bublík, ale hosté míč odvrátili na roh. Vzápětí pak došlo ke strčení v přerušené hře do Šota, který ochotně upadl a pro Smejkala to znamenalo jen žlutou kartu. Nervozita však na hřišti přibývala a rozhodčí Průcha chvílemi situace zvládal jen s vypětím sil a ne vždy ideálně. V 53. minutě se po pravé straně uvolnil domácí Černý, ale jeho střela z 18 metrů skončila vedle levé tyče soupeřovy branky. O dvě minuty později pronikl po levé straně Bublík, ale místo střely z úhlu z 10 metrů centroval a míč skončil daleko vedle vzdálenější tyče. Po hodině hry odvrátili hosté Šámalův tr. kop zleva ze 22 metrů na roh a vzápětí na druhé straně hosté dosáhli branky, ale Mičko byl v ofsajdové pozici. Domácí byli zcela soustředěni na ofenzívu a tak se pro hosty objevovala volná místa ve vysunuté obraně Domažlic. V 62. minutě poslal Vobořil dopředu Mička, jehož střela ze 22 metrů však Mlezivovu branku přelétla. V 63. minutě byli domácí blízko vyrovnání, když po Šámalově tr. kopu hlavičkoval z 10 metrů Schötterl, ale Hlavatý míč reflexivně vyrazil a následně zachytil do náruče. O dvě minuty později Schötterlův centr zleva srazil obránce k Hlavatému a ten míč zachytil. V době velkého tlaku domácích však přišel trest na druhé straně. Do rozhozené obrany se vřítil Šofr, obešel Tesaře a střelou ze 14 metrů  překonal Mlezivu – 1:3. V 68. minutě zatáhl míč po levé straně hostující Kejha, poslal centr nabíhajícímu Mičkovi, který šel do tvrdého střetu s brankářem Mlezivou, po němž zůstal gólman na zemi. Mička, vědom si hrozící druhé žluté karty zůstal rovněž ležet a sbíral čas. Nejméně pět minut se nehrálo, než byl Mičko dopraven za pomezní čáru a po žluté kartě uviděl i červenou. Aktivita domácích přinesla ovoce v 72. minutě, kdy byl v pokutovém území faulován pronikající Bublík a nařízený pokutový kop proměnil Černý, když se míč odrazil od pravé tyče, putoval po brankové čáře, aby se od levé tyče odrazil do sítě – 2:3. Na hřišti se více diskutovalo, než hrálo, ale hosté se ještě dočkali branky, když v 83. minutě pronikl za obranu Vobořil a střelou zleva z 15 metrů zvýšil na konečných 2:4. Rozhodčí nastavoval 8 minut, ale kromě nepřehledné situace před pražskou brankou, kdy se míč nekontrolovaně odrážel od několika hráčů, aby jej nakonec hosté odvrátili, se už nic důležitého nestalo.

ŽK 1:6, ČK 1:1 (78. Schötterl) – (70. Mičko).

Sestava Domažlic: Mleziva – Strejc, Tesař, Vacek, Mifek – Černý, Šámal, Mach (70. Kubica), Bublík – Schötterl, Šot.  Trenér: Miroslav Moravec.

Sestava Admiry: Hlavatý – Kejha, Martinic, Vlček, Kurek – Vobořil, Smejkal, Houzar, Kubice – Mičko, Šafr. Trenér: Jan Vlček.