16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Kanonáda Rokycan v přípravě.

Rokycany - V úterý večer si fotbalisté FC Rokycany vyzkoušeli formu před výkopem krajského přeboru. Deklasovali v Husových sadech účastníka 1. A třídy ze Žákavé 7:0.

Abrt v roli spalovače šancí.

Soupeř z jihu se od úvodního hvizdu rozhodčího Tyce bránil. Za celých devadesát minut si vypracoval jedinou šanci.

Rokycany naopak hýřily nápady a z permanentního tlaku se rodily příležitosti. Jedinou realizoval ve 20. minutě Abrt. Právě tento vytáhlý útočník však další loženky trestuhodně zahodil, takže odpočinout si šla mužstva za stavu 1:0.

Skoroženáč Jícha přidal pojistku.

Sedm minut po obrátce rozvlnil síť Pavel Jícha. V sobotu ale bude při zápase o mistrovské body svým spoluhráčům scházet. V Radnicích vstupuje odpoledne do stavu manželského! V 57. minutě zahrál žákavský obránce v šestnáctce rukou a sudí byl nekompromisní. Nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil Kříž. Tlak FC pokračoval a byl vyjádřen brankově. Po hodině hry se o průběžné skóre 4:0 postaral Křišťan, chvíli na to pálil do černého mladý Krchov a v 76. minutě se zapsal podruhé do střelecké listiny Abrt. Tečku za pohodovým vítězstvím učinil v 86. minutě Krchov.

Trio odpočívalo, zranil se ale Červený.

Střetnutí splnilo účel a bylo solidní generálkou před duelem s SK ZČE Plzeň. Volno dostali Mraček, Mochňák a gólman Vild (celé utkání odchytal Dřímal). Škoda jen zranění Červeného, bude v sobotu chybět.