Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBaník Stříbro "ulovil" Roberta Vágnera !!!

S posilou zvučného jména nastoupí dnes proti Ta­chovu fotbalisté Baníku Stří­bro. V sítích nováčka krajské­ho přeboru uvízla „velká ryba“, v okresním derby nastoupí s exligovým útočníkem Rober­tem Vágnerem.
Ďvaatřicetiletý fotbalista, který je hráčem Viktorie Plzeň, přichází do Stříbra na hostování do konce podzimní sezony.
„Dohodli jsme se na pod­mínkách, ale kvůli penězům do Stříbra nejdu. Chci muž­stvu pomoci svými výkony do klidného středu tabulky," prohlásil dvojnásobný repre­zentant, který kromě dresu Viktorie hájil barvy Slavie, Teplic, bundesligové Chotě­těbuzi, maďarských klubů Dó­szi Ujpest a Ferencvároše a naposledy řeckého druholigo­vého celku Pantrakikos Ko­motini.
Letos na jaře Vágner angaž­má v Řecku předčasně ukončil a podstoupil chirurgický zá­krok kolene. Po rehabilitaci zahájil letní přípravu s třetili­govým béčkem Viktorie Plzeň.
V týdnu před zahájením první Gambrinus ligy měl Vágner nastoupit do přípravy v mužstvu nováčka nejvyšší soutěže, celku Bohemians Praha 1905. „Už jsme byli do­hodnuti a ve středu jsem měl jet na první trénink. V úterý večer, pár hodin před prvním tréninkem v Ďolíčku, mně ale volal zástupce vedení Bohem­ky Emil Kristek, že si vršovic­ký klub mé angažmá rozmyslel a sešlo z něj," líčí letní peripe­tii Robert Vágner.
Zkušený fotbalista dál tré­noval s juniorkou Viktorie a hrál utkání za starou gardu. „Už dlouho jsem jen trénoval, zápasové zatížení mně chybě­lo. Proto jsem hrál alespoň za veterány," vysvětluje Vágner.

Když přišla nabídka ze Stří­bra, byl zpočátku zaskočen. „Skok z ligy do krajského pře­boru je velký, vzal jsem si pro­to čas na rozmyšlenou. Nako­nec jsem se ale rozhodl, že Stříbru pomohu. A zimě se uvidí," říká hráč, který si s no"vými spoluhráči ve čtvrtek poprvé zatrénoval. A dnes ob­lékne dres Baníku v mistrov­ském zápase v Tachově. „Dou­fám, že přijdou diváci a vytvo­ří tu správnou kulisu," věří dvojnásobný reprezentant.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Re: Keci v kleci!!!
alby | 13.3.2009 (14:50)
Proč to pišeš když to není pravda !!!!Robert se ještě rád do Stříbra vrátí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Keci v kleci!!!
alby | 13.3.2009 (14:49)
Proč to pišeš když to není pravda !!!!Robert se ještě rád do Stříbra vrátí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keci v kleci!!!
Jiří Malínský | 4.3.2009 (22:38)
Robert Vágner je pro letošní sezonu-Jaro 2009v Chomutově!!!Stříbro na něj nemá prachy!!!!

Keci v kleci!!!
Jiří Malínský | 4.3.2009 (22:38)
Robert Vágner je pro letošní sezonu-Jaro 2009v Chomutově!!!Stříbro na něj nemá prachy!!!!