21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Sobotík: Zatím to vychází.

Dlouhý Újezd - Sparta Dl. újezd vyhrála s Postřekovem 3:0

Fotbalisté Sp. Dlouhý Újezd zvládli domácí utkání s Postřekovem a udrželi si v tabulce druhé místo za vedoucím Rozvadovem. Ještě v minulé sezóně účastníka 1. A třídy porazili 3:0.

V šesté minutě musel řešit domácí trenér Radek Sobotík zranění Jana Bukvy, kterému bolestivě zasažený kotník nedovolil pokračovat ve hře. Na hřiště tak šel Tribula. Domácí se prosadili ve 28. minutě, kdy se trefil Jakub Bukva – 1:0. Příležitost ke zvýšení měl po přihrávce Bukvy Tůša, ale nedal. Domácí příznivci si zakřičeli „gól“ ve 42. minutě. Prosadil se Stoklasa – 2:0. Po přestávce měla Sparta jasnou převahu a předváděla dobrý fotbal. „Kluci se po druhé brance v závěru poločasu uklidnili a mohli jsme vidět pěkné akce,“ chválil své svěřence sparťanský trenér. V 66. minutě vybídl Tribula ke skórování Jakuba Bukvu a ten nezaváhal – 3:0. V rozmezí 70. a 73. minuty podržel hosty gólman, který zlikvidoval nebezpečnou střelu Zemana a vzápětí ´vychytal´ při samostatném nájezdu Jakuba Bukvu. Utkání se pak v poklidu dohrávalo. „Nečekal jsem, že to bude tak lehké. Hráči hráli disciplinovaně a zaslouženě zvítězili. Zatím nám to vychází. Jsem spokojený,“ hodnotil utkání Sobotík.

DL. ÚJEZD: Mrázek – Sňozík, Stoklasa, Tůša, Císař, J. Švábek, Zeman, L. Marek, Jan Bukva, Veleta, Jakub Bukva. Střídali Šašek, Tribula a T. Bukva.