Kalendář

<< srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStaňkov drží kontakt se špičkou v I. A třídě.

Dvě branky Částka a jedna Janky zajistily Staňkovu čtvrté vítězství v sezóně nad ambiciózním Chotíkovem. Staňkovský tým tak stále zů­stává v kontaktu se špičkou ta­bulky, momentálně je na 5. místě.
„Naše mužstvo začalo ak­tivně, hosté nijak nepotvrzova­li pověst černého koně soutěže, zkušený Belan sice rozdal ně­kolik kvalitních přihrávek, ji­nak ale Chotíkov nepředváděl nic světoborného a zejména v obraně vyloženě tápal," infor­muje oddílový web.
Do vedení mohl dostat Staňkov Plas, ve vyložené šan­ci bohužel pálil nad branku. Radost mezi domácími fandy zavládla až po dorážce Částka ze dvou metrů. Hosté sice za­nedlouho vyrovnali, ale Čás­tek dal ještě před koncem první půle druhý gól, velmi podob­ným způsobem jako v prvním případě. Částek mohl ve druhé půli přidat třetí gól, šel sám na brankáře, udělal mu kličku, ale obránce hostů mu na po­slední chvíli míč ukopl. I tak je po sedmi kolech v pořadí střel­ců na druhém místě s osmi přesnými trefami. Lepší je za­tím jen kolovečský Šperl, který má na svém kontě 12 gólů.
Na 3:1 tedy zvýšil Janka z penalty - byla nařízena za úder, který brankář Chotíkova uštědřil Trhlíkovi před roho­vým kopem. Do branky šel hráč z pole a Janka ho prostře­lil. Chotíkov dohrával o devíti, rozhodčí potrestal červenou kartou brutální faul jednoho z jejich hráčů na Plase. V závěru Staňkov už jen kontroloval ve­dení a nepouštěl se do rizika.
Staňkov: Vacík - Bozděch, 0. Bauer, Poslední, Štverka (82. Regál) - Russ (70. Hadrava), Do­lejš, Trhlík, Pias - Janka, Čás­tek (85. Brož).
Na webových stránkách vě­nujícím se staňkovskému fot­balu je i hodnocení hráčů zá­kladní jedenáctky, které je ná­sledovné:

Vacík 7- spolehlivost a zkušenost, Bozděch 5 - něko­lik dobrých zákroků, ale roze­hrávku je třeba zlepšit. O. Bauer 6 - ví, co má hrát, Poslední 7 - zkušenost a pře­hled, Štverka 7 - také to není žádný zajíc, ale co takhle víc podpořit ofenzívu? Russ 6 - v záloze mu to celkem sedí, ale na defenzívě třeba zapracovat, Dolejš 6 - hrál dobře dozadu, Trhlík 6 - neúnavný dělník, ale ještě chybí herní pohoda, Plas 6 - škoda zahozené šance, Čás­tek 7- dal dva góly, to je skvělá vizitka, ne? Janka 7- v útoku to bylo lepší než v záloze, pěkné centry.  (mif)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.