Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALHraje se na body, shodují se hráči. Paul: zlomený prst na noze!!!

I když Jiskra Domažlice v Písku nepředved­la stejně dobrý výkon jako pro­ti Žižkovu, je pro aktéry utká­ní důležitější, že přivezla z pů­dy soupeře tři body.
„První půle byla z naší strany hodně rozháraná, ve druhé jsme trochu zlepšili, žádná sláva to nebyla, ale na­konec jsme dali gól. Byli jsme šťastnější mužstvo. Doufám, že vítězství z Písku potvrdíme v domácím zápase s Admirou Praha," vrátil se k zápasu do­mažlický středopolař Michal Bublík s tím, že se hraje na bo­dy a ne na krásu. Velkou bojovnost v zápase ukázal obránce Lukáš Paul, nejenže s Michalem Tesařem dokázal eliminovat domácího kanonýra Zuštáka, zápas od 20. minuty dohrával se zlome­ným prstem na noze a Jiskře bude přibližně měsíc chybět.
„Asi jsme nepodali takový výkon, jaký jsme si představo­vali. Na krásu se ale nehraje, hlavní je, že jsme přivezli tři body. Třeba v Horažd'ovicích jsme byli lepší a nakonec jsme odjeli s prázdnou. Vzadu jsme to pohlídali a vepředu máme ´Máňu´ Šota, který zase rozho­dl," dodal Paul.
Spokojenost se ziskem bodů z venku vyjádřil i trenér Mi­roslav Moravec. „Paradoxně to z naší strany nebyl moc dobrý výkon. První půli jsme nehráli dobře, kazili jsme hodně přihrávek a místo hry po zemi jsme nakopávali vysoké balony. O přestávce jsme si to vyříkali v kabině. I když ani druhá půle nebyla ně­jak kvalitní, vezeme tři body a to je důležité."
Nespokojený se ztrátou na domácí půdě byl samozřejmě trenér Písku Zdeněk Staroba. „Byl to remízový zápas, který rozhodla naše žákovská chy­ba, kdy Červenka odevzdal míč a dovolil tak soupeři jít do přečíslení tři na dva. Trápí nás ofenzivní část hry, když nedá gól Zušťák, tak nikdo," postes­kl si Staroba.
V sobotu čeká Jiskru Do­mažlice domácí zápas, ve kte­rém po Viktorii Žižkov přiví­tají další pražský celek Admi­ru.  Zápas má výkop v 16.30 ho­din.            (poj, mif)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.