12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Koloveč potvrzuje roli favorita.

Více než čtyři stovky diváků přišly podpořit Slavoj Koloveč v domácím zápase proti Mýtu. Již ve druhé mi­nutě mohly vidět gólovou kombinaci Baxy a Šperla. Radost domácím ale překazil zdvižený praporek rozhod­čího, signalizující ofsajd. V první půlhodině se domácí zastřelovali a jejich pokusy létaly vedle tyčí branky Mýta. Branky se Kolovečtí dočkali ve 37. minutě, kdy na rohový kop Šperla naběhl Černohorský a hlavou otevřel skóre – 1:0. Stejný hráč přidal čtyři minuty po změně stran svoji druhou branku po centru Tomáše Homolky – 2:0. Domácí obraně dělal největší potíže Jiřinec, ale svoje průniky zakončil střelami vedle Sim­bartlovy branky nebo jej kolovečský gólman vychytal. Koloveč si taktickou hrou hlídala vedení, které ještě zvýšila v 77. minutě, když Leoš Kruml přehodil gólmana - 3:0. Poslední slovo měl o tři minuty později domácí ostrostřelec Šperl, který obešel i brankáře a stanovil na konečných 4:0. Vstřelil tak svoji dvanáctou branku a po sedmém kole vede tabulku střelců I. A třídy před staňkovským Částkem, který má na svém kon­tě branek osm. Po sedmi kolech je nováček z Kolovče na čele soutěže, bez ztráty jediného bodu a s celkovým skóre 28:5 se zatím pyšní nejlepším útokem i obranou v této krajské soutěži. Na druhé Nýřany a třetí Ne­pomuk má slibný náskok šesti bodů. Udržet jej budou chtíti v kole osmém, kdy zajíždí v sobotu do Plzně, kde se utkají s mužstvem VS, které je s dvanácti body na sedmé příčce.