14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Již 7. kolem pokračoval o víkendu krajský přebor. Ke změně došlo na čele tabulky, nebof vedoucí Manětín doma pouze remizoval s Bolevcem. Toho využil Tachov a po výhře v Přešticfch postoupil na první místo. Poslední zůstává kla­tovská rezerva, která doma podlehla Zbůchu.

Rapid Plzeň - Chrást 1:3
Hosté se brzy ujali vedení, ale Rapid vzápětí Kovaříkem vyrovnal, v závěru poločasu trefil Mojžíš tyč. Po přestávce měli hosté územní převahu, kterou vyjádřili v závěrečné čtvrthodině dvěma góly, a po zásluze si odvezli tři body.
Nejlepší hráči: Nikrmajer - Die­pold. Poločas: Li. Branky: 8. Kova­řík - 6. a 90. Bezdička, 76. Fiala. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 2:1. Diváků: 200.
Rapid: Nikrmajer - Peroutka, Lavička (40. Hrubý), Pata, Hucl, Korda, Janout, Buček, Liška, Bra­bec (75. Netrh), Kovařík. Trenér J. Jílek.

Chrást: Bláha - Král, Brýla, Bez­dička, Mojžíš (88. Kučera), Komá­rek, Diepold, Fiala (80. Prusík), Haidlmayer (82. Šmíd), Křen, M. Tyr. Hrající trenéři J. Diepold a R. Fiala.

Rokycany - Horní Bříza  0:0

První poločas podprůměr­ného fotbalu se odehrál bez ja­kéhokoliv vzruchu. Ve dru­hém dějství se hrálo pod tak­tovkou hostů, Kohout trefil břevno a deset minut před koncem mohl rozhodnout Mi­chal Chocholatý, ale svou tu­tovku trestuhodně zahodil.
Nejlepší hráči: nikdo - Gadač: Rozhodčí: Kopejtko. ŽK: 3:1. Divá­ků:150.
Rokycany: Vild - Jícha, Kohout, Čihák, Schveinert, Tobrman, Brož (85. Rýdl), Papáček, J. Scheinherr (60. Hereit), Procházka, Šavel (64. Mraček). Trenér P. Aubrecht.
H. Bříza: Mizera - Štefánek, Ga­dač, Holík, Fráz (58. Krůs), Pauk­ner, M. Chocholatý, F. Rozmara (88. P. Chocholaty'), Kohout, Vrla (62. J. Rozmara), Jagerčík. Trenér F. Su­dík.

Přeštice -Tachov  0:3
Úvodních dvacet minut pat­řilo domácím, ale po první brance se iniciativa přesunula na kopačky hostů, kterým Lukáš Čížek dvěma góly pojis­til hladké vítězství.
Nejlepší hráči: nikdo - Luk. Čí­žek. Poločas: 0:2. Branky: 24. Beč­vář, 43. a 64. Luk. Čížek. Rozhodčí: Urban. ŽK: 4:3. ČK: 1:1 (86. Krs - 79. Chada). Diváků: 200.
Přeštice: Regner - Maršálek (46. Ostrolucký), Kuneš, Mareš, Raj­chart, Bouc, Pap (84. Zdeněk), Krs, Benedikt (68. Oulík), Duchek, Štef­fl. Trenér J. Kubeš.
Tachov: Valenta - Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Šácha, Hudec, Lad. Čížek, J. Viterna, Chada, Bečvář (64. Machač), Boček (90. Habart). Trenér M. Chada.

Klatovy B - Zbůch  1:2
V prvním dějství domácí přehrávali hosty kombinační hrou a získali jednobrankový náskok, když Zbůch podržel gólman Zábranský. Po změně stran přidali hosté na bojov­nosti a důrazu a dvěma góly v rozmezí dvou minut otočili skóre a odvezli si cenné body.
Nejlepší hráči: nikdo - Schejbal. Poločas: l:0. Branky: 40. Beneš-74. Steinbach, 76. Schejbal. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 6:4. Diváků: 200.
Klatovy B: Jarolím - Javůrek, Cihlář, Toman, Šlechta, Beneš, Vo­ráček, Vítovec; Presl, Žitník (76. Jakubec), Kraus. Trenér I. Lužný.
Zbůch: Zábranský - Plahs, Hett­ler, Lieser (65. Hájek), Prokop, Paum (65: Beneš), Kubíček (50. Mrázek), Steinbach, Daňhel, Schejbal, Herman. Trenér P. Luká­šek.

Chanovice - M. Touškov  3:0
Zápas byl zcela jednoznač­nou záležitostí domácích. Ti měli celou řadu šancí, ale zejména Tafat, Černohorský a Srb je nedokázali využít. Hosté se dostali do jediné až čtvrt ho­diny před koncem, ale Bárta mířil těsně vedle branky.
Nejlepší hráči: Varga - nikdo. Po­ločas: 1:0. Branky: 17. Šedivý, 50. Černohorský, 68. Srb. Rozhodčí: Mareška. 2K: 1:7. ČK: 0:2 (78. Brand, 82. Bruha). Diváků: 300.
Chanovice: Daněk - Šedivý (72. Votava), Srb (87. Zdeněk), Frýzek, Hnídek, Varga, Strakoš, Hausleit­ner, Kučera (65. Krch), Tafat, Čer­nohorský. Trenér M. Rambousek.
M. Touškov: Matas - Bruha, Ko­lář, Kluska, Kalčík, K. Fiirbacher (65. J. Fůrbacher), Bárta, Lambor, Nosek, Karbusický, M. Scheinherr (46. Brand). Trenér M. Mareš.

Manětín – Bolevec  2:2

Úvod vyšel lépe hostům; kte­ří ve 23. minutě již vedli 2:0. Nejprve skóroval z penalty za ruku Šiml, druhý gól přidal po chybě domácích Došlý. Ma­nětín však rovněž brankou z pokutového kopu před pře­stávkou snížil. Ve druhém děj­ství měli domácí trvalý tlak, ze kterého ale stačili pouze srov­nat na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Mikulík - Klečka. Poločas: 1:2. Branky: 44. (PK) Dlou­hý, 47. Pleyer-13. (PK) Šiml, 23. Do­šlý. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:0. Di­váků: 300.
Manětín: Pochobradský - Pleyer, Cibula, Spal, Dlouhý, Bouška, Štol­ka, Stejskal, Mikulík (75. Korynta), M. Pátek, Šimlinger. Trenér J. Pá­tek.
Bolevec: Klečka - J. Pelnář, Do­lejší, Soukup, Šnaider, Márz, Brej­cha, Došlý, M. Pelnář (62. Thoma­yer), Šiml (46. Greif), Šanoba (90. Kučera). Mužstvo vedl P. Nykles.

Sušice – Holýšov 3:3
Hosté se ujali vedení Tlus­tým po hrubce domácích, po půlhodině hry po samostatné akci vyrovnal Kočí. Po změně stran po ideální přihrávce do­stal Sušicí do vedení Sládek, Tlustý však dvěma góly opět otočil stav. V závěrečném ná­poru domácích po akci Ma­nowetze zařídil dělbu bodů Cihlář.
Nejlepší hráči: Sládek - Tlustý. Poločas: 1:1. Branky: 30. Kočí, 65. Sládek, 88. Cihlář - 21., 70. a 75. Tlustý. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 2:4. Diváků: 230.
Sušice: Koulák - Klíma (76. Hup­ka), T. Marek, Procházka, Kodý­dek, Sládek, Hrach, Hubáček (58. Prchlík), Manowetz, Cihlář, Kočí. Trenér L. Vašica.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník, Snášel, Hrdina, Kaas, Majlát (82. Široka), Jeniš, Tlustý (90. Vr­ba), Procházka, Lukáš. Trenér Š. Hirschl.

Stříbro - SK ZČE Plzeň 1:2
Nováček držel v první půli vyrovnaný stav i skóre. Po přestávce a brzkém vyloučení hostujícího Šneberka byli pa­radoxně lepší Plzeňáci a v zá­věru dokázali vsítit vítěznou branku a zajistit si tak první letošní tříbodový zisk.
Nejlepší hráči: nikdo - Vlček. Po­ločas: 1:1. Branky: 5. Uhlíř-8. a 84. Vlček. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:4. ČK: 0:1(48. Šneberk). Diváků: 150.
Stříbro: Kostelníček - B. Andrle, Uhlíř, Jareš, Cvachouček, Kasl, Šaman, Kertys, P. Andrle, Vyšín (68. Bednář), Houdek (38. Hřebík). Trenér M. Tůma.
SK ZČE: Řezáč - Bednář, Stráž­nický, Vacek, Šneberk, Šiml, Ulč, Bačkovský (53. Stanek), Sulek (65. Fedorco), Rout, Vlček (88. Levý). Trenér J. Urbánek.