10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Výsledky divize sk. A souhrnně.

Událostí sedmého kola fotbalové divize byla dvě vzá­jemná utkání zástupců regio­nu. Vejprnická Slavie nečeka­ně vysoko porazila Klatovy a Horažd'ovice si poradily s Doubravkou. V souboji no­váčků zvítězily překvapivě Domažlice v Písku.
Skupina A:
Vejprnice-Klatovy 4:0
Rychlé vedení zajistil do­mácím chytrým lobem Holý. Hosté měli sice častěji míč na svých kopačkách, ale jejich akce končily před pokutovým územím. Na opačné straně Lówy přesně přihrál a Braun zajistil pro Vejprnice dvou­brankový náskok.
Po změně stran zahrál ve vápně rukou klatovský Zedník a z penalty Černý nekompro­misně trestal. Hru domácích na jistotu podpořil svým vy­loučením Mužík a v závěru dovršil vejprnické dílo přes­nou střelou Aubrecht.
Poločas: 2:0. Branky: 6. Holý, 36. Braun, 56. Černý z PK, 88. Aubrecht. Rozhodčí: Živnůstka. ŽK: 4:1. ČK: 0:1 (75. Mužík). Diváků: 160.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa - Lówy (82. Hrdlička), Holý, Kyklhorn (70. Křen), Košťál - Braun (78. Švehla), Aubrecht. Trenér J. Mysliveček.
Klatovy: Míčka - Vítovec (58. Brejcha), M. Viktora, Sýkora (79. Javůrek), Hovorka -Bahleda, Kopp (43. Cihlář), Mužík, Zedník - Presl, Hanzlík. Trenér M. Dejmek.

Horažďovice-Doubravka  2:0
První půle patřila domá­cím, kteří šli do rychlého ve­dení. V další šanci Beránek trefil hlavou jen brankáře a P. Horváth nastřelil břevno. Po přestávce se hrálo v režii Doubravky, ale její snahu o vyrovnání zmařilo nesmyslné vyloučení Švece. Domácí jisti­li výhru Beránkem. Poločas: 1:0. Branky: 8. P. Horváth, 85. Beránek. Rozhodčí: Kotalík. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (73. Švec) Diváků: 200.
Horažďovice: Mako - Baloušek (64. Brůha), T. Krejčí, Smíšek (85. Stulík), Pícka - Šafanda, Vaigl, Pavlík (55. Klůc), Zámeček - P. Horváth, Beránek. Trenér K. Krej­čí.
Doubravka: Šilhánek - Pondě­lík, D. Novák, Kislinger, Forman - Prokš, J. Šmrha, Faist, Kočí-Švec, Bobák (50. Soukup). Trenér I. Ko­vács.

Písek-Domažlice  0:1
Domácí se tlačili do útoku, snažili se překonat pozornou obranu Domažlic a zahrávali řadu standardních situací. Ale hostující obrana v čele s vý­bornými stoperem Tesařem a brankářém Mlezivou byla spo­lehlivá. Mleziva zneškodnil tutovku Kostky a na druhé straně Bublík z dobré pozice střílel mimo branku. Ve druhé půli nechtěl nikdo udělat chybu a hra se pohybo­vala převážně ve středu hřiště. Pět minut před koncem však hosté udeřili: po úniku trefil Černý tyč a odražený míč na­pálil Šot pod břevno. Zrodila se cenná výhra.
Poločas: 0:0. Branka: 85. Šot.Rozhodčí: Vitner. ŽK: 3:4. Di­váků: 360.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sat, Paul, Mifek - Černý, Šámal, Mach (78. Váchal), Bublík - Schötterl (71. Kubica), Šot (90. Kotlan). Trenér M. Moravec.

Ostatní výsledky:
Prachatice - Bzová 1:2 (1:0, 45. Toncar-63. Bežo, 89. Ehl),
Votice - Strakonice 0:1 (0:0, 90. Dolejš),
Admira - Motorlet 3:2 (2:1, 18. a 67. Houzar, 37. Kejha - 8. Tlustý, 78. Honättschlager),
Krá­lův Dvůr - Třeboň 4:1 (3:0,19. Čer­venka, 30. Šindelář, 53. Bláha, 83. P. Dochtor-75. Vohák), V. ŽižkovB - ­Jankóv 6:0 (3:0, 25., 26. a 69. Kalod, 24. a 58. Demjan, 54. Pilař).