12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Klenčí - J. Domažlice B 4:1 (0:0).

S ostudným výsledkem se vrátila rezerva Jiskry z okresního derby v Klenčí, když po slabém, bezkrevném výkonu, prohrála 4:1.

Zcela nepochopitelně začali domažličtí se hrou na jednoho útočníka (další tři seděli na lavičce), který neměl příliš šancí bez podpory zálohy se proti dobře hrající domácí obraně prosadit, zvlášť, když si musel pro míče chodit zpět nebo o ně bojovat ve vzduchu s urostlými zadáky. Střed obrany hostů neměl dostatečný pohyb a celému mužstvu vázla kombinace, hráči kazili i krátké přihrávky a tak se po vyrovnaném úvodu, pomalu dostávali do ofenzívy domácí. Po oboustranně neplodné půlhodině se nejprve dostal do vyložené šance domácí T. Hromník, ale Kohel perfektním vyběhnutím a pádem pod nohy jeho tutovku zneškodnil. Tentýž domácí útočník se dostal o chvíli později ke střele ze 14 metrů, ale míč mu „nesedl“ a Kohel jej zachytil. Na druhé straně se dostal ve 35. minutě ke střele z 18 metrů Kotlan, ale mířil nad břevno. Minutu před obrátkou jen těsně nedosáhl v pádu na Brašnův centr zleva T. Hromník a vzápětí na druhé straně pronikl do pok. území Kotlan, našel zpětnou přihrávkou nabíhajícího Janču, jehož volej, směřující k levé tyči Veber výborně vyrazil na roh.

Hned po obrátce se domácí po centru zprava dostali do vyložené šance, ale míč odskočil ke Kohelovi a ten jej zachytil. Domácí šli zaslouženě do vedení v 50. minutě, kdy se po závaru před Kohelovou brankou míč dostal k Brašnovi a ten otevřel skóre – 1:0. O dvě minuty později se sám proti Kohelovi ocitl domácí Sokol, jeho střelu z 8 metrů však domažlický gólman výtečně vyrazil, stejně jako dorážku téhož hráče zprava ze 3 metrů, kterou reflexivně vytlačil na roh. V 58. minutě se po Čechově centru zprava dostal ke střele volejem Bočan, ale jeho pokus z 8 metrů Veber kryl. Hosté v této části hry přidali a po Bočanově centru zleva poslal míč hlavou z 10 metrů na domácí branku Šmirkl, Veber špatně odhadl odskok míče, ale přesto jej vyškrábl z brankové čáry, ovšem jen na tělo dobíhajícího Forsta, který jej dotlačil do sítě – 1:1. Hosté však ve snaze otočit stav utkání, zcela zapomněli na defenzivu a jejich obrana byla jako ementál. V 73. minutě si nepozorně zpracovával míč hostující Malý, nabíhající T. Hromník mu jej sebral a své sólo zakončil kličkou Kohelovi a střelou z úhlu zleva do prázdné branky – 2:1. Nejhezčí akce zápasu byla k vidění v 85. minutě, kdy se po narážečkách s Brašnou dostal ke střele volejem z 8 metrů T. Hromník a zvýšil na 3:1. Tentýž domácí kanonýr završil hattrick a nechal vypít domažlickým hráčům kalich hořkosti až do dna v 88. minutě, kdy opět prošel za děravou obranu hostů a neatakován přehodil vybíhajícího Kohela – 4:1.

Sestava Jiskry B: Kohel – Šmirkl, Malý, Vlček, Berka – Čech (68 Heller), Kruml (46. Kubica), Janča, Kohout – Kotlan (46. Bočan). Trenéři: Jiří Pavlis a Jiří Knopf.