14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Horšovskotýnský Radek Šindelář na Klenčí umí.

Střeleckou formu proti mužstvu Klenčí potvrdil v derby horšovsko­týnský Radek Šindelář.
Jeho gól z 38. minuty ote­vřel skóre zápasu okresních rivalů v I. B třídě a zadák Dy­nama poslal svůj tým zaslou­ženě do vedeni. V posledních dvou zápasech se tak trefil do sítě Spartaku První chodské počtvrté.
Ve vzájemném jarním zápa­se minulé sezóny totiž svým hattrickem rozhodl o vítězství svého týmu na klenečském hřišti.
H. Týn -Klenčí  2:0 (1:0)
Branky: 38. R. Šindelář, 84. M. Věneček
Než se Radek Šindelář v so­botu prosadil, měl jeho tým nad Klenčím převahu, ze které si ale příliš šancí nevytvořil. Střela Schustera ze 13. mi­nuty měla sice razanci, ale me­zi tyče Sokolovy branky se ne­vešla. Domácí chtěli vstřelit vedoucí branku, ale jejich snaha končila u šestnáctky Klenčí. To si v první půli vytvořilo jednu vážnější příležitost, ale Ledvinovu přihrávku stihli před nabíhajícím Kozou obránci Dynama na poslední chvíli odkopnout. Pak přišla již chvíle Radka Šindeláře, který před brankou zcela volný bez problémů pře­konal Sokola - 1:0.

Druhou branku mohl přidat jeho bratr Tomáš; ale jeho po­kus z brankové čáry vykopl Čech. Ve druhé půli se hra srov­nala, ale Klenčí se muselo od 60. minuty obejít bez Vejmel­ky, který byl po druhé žluté kartě vyloučen. A když po Hromníkově přihrávce nepro­střelil Petra Věnečka Černý, přidal o čtvrthodiny později Martin Věneček pojistku v po­době druhého gólu. Jeho tým je zatím bez :prohry-na třetí příčce. Klenčí naopak kleslo na místo sedmé.