Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTrenér ocenil výkon Jiskry.

Výkon fotbalistů Jiskry a hlavně jejích fanouš­ků vyzdvihl i trenér Viktorie Žižkov, která v sobotu z Do­mažlic odjela bez bodu.
„Zápas se hrál v perfektní atmosféře, což prospělo hlavně domácímu mužstvu. My jsme hráli v první půli dost profe­sorsky. I když jsme ve druhém poločase zlepšili pohyb, domá­cí zaslouženě zvítězili," řekl žižkovský kouč Roman Veselý. „Domažlice byly daleko hla­dovější po dobrém výsledku a i lidi je hnali za vítězstvím," uvedl hlavní důvody porážky svého týmu.

Detail [›]Moravec
Moravec
Jako zasloužené viděl so­botní vítězství Jiskry i její tre­nér Miroslav Moravec. „Kluci k zápasu přistoupili svědomi­tě. Předvedli bojovnost, nasa­zení i kombinaci, na kterou jsem hodně dbal, neboť jsem měl reference, že Žižkov hraje technický fotbal. Vážím si slov hostujícího trenéra. Ne každý umí uznat kvalitu soupeře, když prohraje. Diváci, ti si od zápasu se Sokolovem zaslouží jen chválu. Doufám, že jim bu­deme výkony dávat důvod, aby naše zápasy dále navštěvovali v hojném počtu," dodal Mora­vec.      (poj, mif)

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.