11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Postřekov zdolal Heřmanovu Huť.

Nováčka z Heřma­novy Hutě hostili v neděli fot­balisté Postřekova. Hosté si před týdnem odvezli bod za remízu 2:2 z Klenčí. Z Postře­kova se ale vraceli s prázdnou.
Postřekov - H.  Huť   2:0  (1:0)     Branky: 47. Kuželka, 79. Jasan.
Domácí začali utkání nápo­rem, zatlačili soupeře na jeho polovinu, ale vážněji branku neohrozili. Se střelou Brichcí­na z 5. minuty si gólman hostí bez problémů poradil. O čtyři minuty později mohl na druhé straně mohl skórovat kanonýr Veselovský, ale místo aby sólo na brankáře Noska zakončil, nepochopitelně če­kal na své spoluhráče a míč ztratil. Ve 13. minutě z hranice šest­náctky mířil nad Jasan a přes­ně zakončit nedokázal ani Tauer o pět minut později, a tak se dvě stovky diváků zatím branky nedočkaly.
Po změně stran však uběhly jen dvě minuty a domácí měli důvod k radosti. Trestný kop Jasana před gólmanem lehce tečoval Kuželka a poslal svůj tým do vedení - 1:0. Tři minuty nato mohl Jasan náskok zvýšit, ale po samo­statné akci nastřelil jen tělo gólmana. V 65. minutě zajásala počet­ná skupinka příznivců hostů, radost z gólu jim ale překazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího, který signalizoval ofsajd. V 69. minutě při domácích stálo štěstí, když se pěkná stře­la Veselovského z přímého ko­pu odrazila od břevna a bran­káře Noska do zámezí. V 79. minutě si nechtěl u šestnáctky komplikovat situa­ci Řezníček a míče, který od­kopl, se zmocnil Jasan, který tentokrát tváří v tvář hostují­címu gólmanovi nezaváhal - 2:0. V samotném závěru zápa­su ještě Beroušek nastřelil břevno, ale branku, kterou dal z následné dorážky kapitán Tauer, rozhodčí kvůli posta­vení mimo hru gól neuznali. Nic to však nezměnilo na tom, že Postřekov podruhé v sezóně zvítězil.

Postřekov: Nosek - Vilím, Kužel­ka, Janeček, Řezníček - Jasan, Malzer (62. Beroušek), Cibulka, Brichcín (86. Vyskot) - Tauer a Váchal.