Kalendář

<< červenec 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALChrást si zastřílel.

Premiéra hrající tre­nérské dvojice Robert Fiala, Jaroslav Diepold dopadla nad očekávání. Poté, co v týdnu u mužstva na vlastní žádost skončil kouč Josef Aubrecht, rozstřílel Chrást v krajském přeboru Sušici  7:0.
Prezident Luděk Vokoun si nemohl výkon mužstva vyna­chválit. "Byla to jednostranná záležitost a soupeře jsme pře­hrávali od úvodních minut. Za stavu 5:0 už Sušice rezignova­la," říká Vokoun. Čtyři góly vstřelil Bezdička, který se letos trefil desetkrát.
„Góly padaly po ukázkových kombinačních akcích. Třeba Diepold nádherně přeloboval brankáře a za chvíli totéž udě­lal Bezdička. Diváci šíleli. Hrá­li jsme v euforii," rozplýval se Vokoun. Chrást hrál jinak než v předchozích duelech. „Změnil se systém hry. Vzadu byli jen tři obránci, hrálo se kombi­načně, po zemi a po stranách hřiště, což hráčům vyhovuje. Vysokých míčů bylo mini­málně," viděl příčinu úspěchu prezident.

Podle jeho slov hrající tre­néři u týmu zůstanou. „Chtějí to zkusit a klubu si váží."

Pavel Hochman

Předmět: Jen tak dál
Zpráva: Jen tak dál.Byl sem svědkem tohoto střeleckého dne a některé goly by se mohli ucházet o prvenstvý v televizních anketách o gol měsíce září,ale ne v krajském přeboru,ale v první lize! Opravdu to byl přehled učebnicových akcí.Chrást ukázal,že vstřelit gol je jednoduchá záležitost,stačí k tomu souhra celého mužstva a trochu té zkušenosti samozdřejmě taky.Tím to gratuluji p.Vokounovi k nové trenérské dvojici.Opravdu to už chtělo nový náboj.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Jen tak dál
klinas | 14.9.2007 (01:29)
Jen tak dál.Byl sem svědkem tohoto střeleckého dne a některé goly by se mohli ucházet o prvenstvý v televizních anketách o gol měsíce září,ale ne v krajském přeboru,ale v první lize! Opravdu to byl přehled učebnicových akcí.Chrást ukázal,že vstřelit gol je jednoduchá záležitost,stačí k tomu souhra celého mužstva a trochu té zkušenosti samozdřejmě taky.Tím to gratuluji p.Vokounovi k nové trenérské dvojici.Opravdu to už chtělo nový náboj.