11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Víkendové šesté kolo nejvyšší krajské soutěže při­neslo první porážku vedoucí­mu Manětínu. Chrást pod ve­dením hrající trenérské dvoji­ce Diepold - Fiala deklasoval doma Sušici. Touškov po zlep­šeném výkonu ve druhé půli nastřílel klatovské rezervě půltucet branek, Rapid přivezl tři body ze Zbůchu.

Horní Bříza - Manětín  2:1

Derby lépe zahájili hosté, kteří v úvodu nastřelili Dlou­hým břevno. Pak domácí hru vyrovnali, Pavel Chocholatý v jasné šanci trefil brankáře, ale záhy vsítil Jagerčík vedoucí branku. Po přestávce byl Ma­nětínu vyloučen Korynta, přesto po samostatné akci Dlouhého vyrovnal. Deset mi­nut před koncem prostřelil Pochobradského Michal Cho­cholatý, závěrečný nápor hos­tů již vyšel naprázdno.
Nejlepší hráči: Jagerčík - Pleyer. Poločas: 1:0. Branky: 27. Jagerčík, 80. M. Chocholatý - 55. Dlouhý. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 5:3. ČK: 1:1 (77. F. Rozmara - 50. Korynta). Di­váků: 410.
H. Bříza: Mizera - Bíba, Gadač, Holík, Paukner, M. Chocholatý, F. Rozmara, Kohout, P. Chocholay, Vrla (81. J. Rozmara), Jagerčík. Trenér F. Sudík.
Manětín: Pochobradský-Pleyer, Spal, Dlouhý, Bouška, Štolka, Ko­rynta, Stejskal, Mikulík, M. Pátek, Šimlinger. Trenér J. Pátek.
Bolevec - Chanavice  3:1
V rychlém bojovném utkání byli v úvodu lepší domácí, ale po jejich vedoucí brance se hra vyrovnala. O výhře domácích nakonec rozhodla přesnější a důraznější koncovka.
Nejlepší hráči: Klečka-Tafat. Po­ločas: 1:0. Branky: 13. a 57. M. Pel­nář, 70. Šnaider - 72. Černohorský. Rozhodčí: Dusil. ŽK: 3:3. Diváků: 150.
Bolevec: Klečka - J. Pelnář, Do­lejší, Soukup, Šnaider, Márz, Brej­cha, Došlý (69. Thomayer), M. Pel­nář (75. Greifl, Šiml (85. Nykles), Šanoba. Trenér V. Opl.
Chanovice: Daněk - Šedivý, Srb, Hnídek, Varga, Strakoš, Hausleit­ner (18. Frýzek), Kučera (68. Krch), Tafat, Černohorský, Kocour (85. Kotrnoch). Trenér M. Rambousek.
M. Touškov - Klatovy B  6:1
Od úvodu se hrálo pod tak­tovkou Touškova, který zbrz­dilo jen zbytečné vyloučení Holého. Hosté po přestávce snížili na rozdíl jediné branky, ale poté si domácí čtyřmi góly zajistili vysoké vítězství.
Nejlepší hráči: Karbusický - Vo­ráček. Poločas: 2:0. Branky: 8. Kal­čík, 31. a 67. Nosek, 61. a 75. Bárta, 85. Lambor - 48. Ježek. Rozhodčí: Žáková. ŽK: 1:4. ČK: 1:0 (45. Holý). Diváků: 100.
M. Touškov: Matas - Kolář, Kluska (71. Bruha), Kalčík, Holý, Bárta, Lambor, Nosek, Karbusický (86. Svoboda), Brand (82. Královec), M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.
Klatovy B: Lorenc - Jakubec (64. Kotáb), Votípka, Žitník, Ježek, Be­neš, Voráček, Brejcha, Kováč, Z. Toman, Kraus. Trenér L Lužný.
Tachov - Rokycany  1:1
Tachovští na začátku utkání nevyužili několik šancí a hosté se z ojedinělého útoku ujali vedení, domácí vzápětí po standardní situaci vyrovnali. Ve druhé půli se oba týmy sna­žily strhnout vítězství na svou stranu, ale ani jeden svou sna­hu nedotáhl do konce.
Nejlepší hráči: Pták - Papáček. Poločas: 1: 1. Branky: 41. J. Viterna­39. Kučera. Rozhodčí: Červený. ŽK: 1:2. Diváků: 300.
Tachov: Valenta - Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Šácha (58. Hudec), Machač, Lad. Čížek, J. Viterna, Chada (62. Boček), Bečvář, Malý. Trenér M. Chada.
Rokycany: Vild - Světlík (73. Štastný), Rýdl, Čihák, Schveinert, Tobrman, Hereit (79. Průcha), Pa­páček, J. Scheinherr, Procházka, Kučera. Trenér P. Aubrecht.

SK ZČE Plzeň - Přeštice  0:2

V zápase sotva průměrné úrovně domácí opět neuspěli. Po bezbrankové půli si sice vynutili převahu, ale v době svého náporu inkasovali po trestném kopu první gól a vzá­pětí stvrdil jejich porážku brankou z penalty Cápal.
Nejlepší hráči: Šneberk - Šteffl. Poločas: 0:0. Branky: 65. Šteffl, 70. (PK) Cápal. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:3. Diváků: 80.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Strážnic­ký, Chaluš (78. Vlček), Šneberk, Bednář, Kubík (55. Ulč), Bačkov­ský, Sulek, Rout, Fedorco (32. Va­cek). Trenér J. Urbánek.
Přeštice: Regner - Kuneš, Cápal (BO.Oulík), Bouc; Maršálek, Mareš, Šteffl (90. Brada), Duchek, Bene­dikt, Krs, Ostrolucký. Trenér J. Kubeš.
Chrást - Sušice 7:0
Chrást od úvodu přehrával hosty rychlou kombinační hrou, které hosté nedokázali odolat. Mimo sedmi branek domácí ještě třikrát trefili břevno. Střelecky se opět daři­lo Bezdičkovi, který se přesně trefil čtyřikrát.
Nejlepší hráči: Bezdička - nikdo. Poločas; 3:0. Branky: 7., 19., 52. a 69. Bezdička, 33. a 68. Diepold, 53. Kroc. Rozhodčí: Duda. ŽK: 1:2. Diváků: 220.
Chrást: Bláha (85. Kokoška) - Král, Brýla, Bezdička, Komárek, Diepold, Fiala (72. Prusík), Haidel­mayer, Křen, M. Tyr (81. Kučera), Kroc. Hrající trenéři J. Diepold a R. Fiala.
Sušice: Míček - Kodýdek, Koží­šek, T. Marek (46. Prchlík), Hrach, Cihlář, Sládek (46. Junek), Hubá­ček, Manowetz, Procházka, Kočí (76. Hupka). Trenér L. Vašica.
Zbůch - Rapid Plzeň  1:2
První půle se hrála zcela v režii hostů, kteří získali dvou­brankový náskok. Po přestáv­ce domácí přidali, měli tlak i šance, ovšem proměnili jen je­dinou.
Nejlepší hráči: Zábranský - Ko­vařík. Poločas: 0:2. Branky: 57. Schejbal - 6. Buček, 26. Kovařík. Rozhodčí: Stóckl. ŽK: 2:2. Diváků: 250.
Zbůch: Zábranský - Plahs (67. Netušil), Hettler, Koudela, Paum (66. Mrázek), Steinbach, Daňhel, S. Schejbal, Hájek (46. Kubíček), Be­neš, Herman. Trenér P. Lukášek.
Rapid: Nikrmajer - Peroutka, Lávička (76. Hrdina), Pata, Hucl, Korda (90. Hrubý), Janout, Buček, Brabec (66. Liška, Netrh, Kovařík. Trenér J. Jílek.
Holýšov – Stříbro  2:1
Domácí byli po celý zápas fotbalovější a měli i více šancí. První gól dal po půlhodině hry Jeniš, druhý přidal po pře­stávce Tlustý. Čtvrt hodiny před koncem se ve vápně uvolnil Pavel Andrle a snížil, domácí však další komplikace nepřipustili.
Nejlepší hráči: Snášel - B. Andr­le. Poločas: 1:0. Branky: 32. Jeniš, 72. Tlustý - 75. P. Andrle. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:2. Diváků: 300.
Holýšov: Janča-Nový (65. Dostá­lík), Hamerník, Snášel, Hrdina (80. Šimka), Kaas, Majlát (89. Vrba), Je­niš, Tlustý, Procházka, Lukáš. Trenér Š. Hirschl.

Stříbro: Kostelníček - B. Andrle, Kasl, Uhlíř, Jareš (80. Sásik), Cva­chouček (53. R. Dyk), Šaman, Ker­tys, P. Andrle, Houdek, M. Dyk. Trenér M. Tůma.