13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Výsledky divize sk. A souhrnně.

Ve víkendovém šestém kole fotbalové divize dosáhl domažlický nováček překva­pivého vítězství nad rezervou Viktorie Žižkov.

Skupina A

Domažlice - V. Žižkov B  3:0
Pražanům patřil úvod, ale do šance se nedostali. Naopak Z. Černý uvolnil Šota a jeho rána z patnácti metrů skončila v síti. Nováček v dalších minu­tách převzal iniciativu, Schötterl přihrál Šotovi a di­váci se radovali podruhé. Po obrátce získal Žižkov převahu, gólman Mleziva však vychytal Blahu, Knoblocha a zázrač­ným zákorokem vyrazil na roh střelu Jambora. Po trestném kopu Šámala završil hlavou Šot hattrick.
Poločas: 2:0. Branky: 15., 31. a 80.  Šot. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 2:6. Diváků:550.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sař, Paul, Mach - Z. Černý, Šámal, Bublík, Mifek (70. Váchal) - Schátterl (81. Kotlan), Šot (90. Ku­bica). Trenér M. Moravec.
Klatovy – Prachatice  0:1
První poločas chyběl domá­cím pohyb i důraz. Hosté zís­kali převahu a po špatné roze­hrávce Klatov ve středu hřiště se ujali vedení. Po změ­ně stran se domácí zlepšili, po faulu na Hanzlíka však Sýkora vstřelil penaltu brankáři pří­mo do náruče. Vyloženou šan­ci ještě spálil Mužík a hosté se radovali.
Poločas: 0:1. Branka: 35. Ková­čik. Rozhodčí: Šístek. ŽK: 2:2. Divá­ků: 420.
Klatovy: Míčka - Javůrek (46. Presl), M. Viktora, Hovorka, Cihlář (42. Vítovec, 79. Adanika) - Kopp, Mužík, Sýkora, Zedník - Bahleda, Hanzlík. Trenér M. Dejmek.

Doubravka - Admira  3:5

Defenzíva domácích se v první půli totálně zhroutila a čtyřikrát inkasovali. Navíc
ještě pár šancí vychytal T. Šmrha. V úvodu druhého po­ločasu Doubravka dotáhla na rozdíl jediné branky, ale hosté víc nedovolili.
Poločas: 1:4. Branky: 29. a 50. Prokš, 47. D. Novák - 5. a 57. Mičko, 8. a 27. Martinic, 39. Vlček. Rozhod­čí: Pařík. ŽK: 2:2.
Doubravka: T. Šmrha - Pondě­lík (48. Soukup), D. Novák, Švec, Forman - J. Šmrha, Štádler (65. Bo­bák), Faist, Kislinger - Prokš, O. Smejkal. Trenér I. Kovács.

Třeboň - Horažďovice  3:0

Jihočeši hosty jasně pře­hrávali a po jejich chybách v obraně získali dvoubrankový náskok. Po změně stran dobře hrající Třeboň nastřelila dva­krát břevno a rezignujícímu soupeři přidala na cestu ještě třetí gól.
Poločas: 2:0. Branky: 19. Vohák, 34. Novotný, 78. Hačka. Rozhodčí: Svoboda. 2K: 1:2. Diváků: 100.
Horažďovice: Kolář-Brůha (36. Kiůc), T. Krejčí, Pícka (71. Stulík), Baloušek-Šafanda, Vaigl, Smíšek, Zámeček - Beránek, P. Horváth. Trenér  K. Krejčí.
Strakonice - Vejprnice  3:2
Hosty, hrající bez Košťála, několikrát poškodil rozhodčí. Ve vyrovnaném duelu šli do­mácí do vedení z přísné penal­ty a rozhodující gól vstřelili po neodpískaném faulu na Kyklhorna.
Poločas: 2:1. Branky: 9. Zach z PK, 35. Hajdůšek, 82. P. Káník -16. Kyklhorn, 51. R. Černý. Rozhodčí: Fišer. ŽK: 2:2 Diváků: 250.
Vejprnice: Hajžman - Bouřa, R. Černý, Stanislav, L. Rada - Kyklhorn, Holý, Havránek (70. Křen), Ltiwy - Braun, Aubrecht. Trenér J. Mysliveček.