14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Jiskra Domažlice B - Tatran Přimda 8:1 (5:0).

Rezerva Jiskry Domažlice přivítala na svém hřišti dosud poslední celek tabulky, Tatran Přimda a po trvalé převaze zvítězila vysoko 8:1.

Domácím trvalo 35 minut, než se jim podařilo zúročit svou herní převahu. Neujaly se střely Šmirkla, Čecha, ani dva pokusy Janči. Až ve 35. minutě zatočil zprava Kruml centr (nebo technickou střelu) tak šikovně, že na něj hostující gólman nedosáhl a Jiskra vedla 1:0. O minutu později poslal Kruml přesnou křížnou přihrávku na nabíhajícího Forsta, ale ten tváří v tvář soupeřovu brankáři trefil z 10 metrů je jeho tělo. Ve 38. minutě se Forst uvolnil na levé straně, zpětnou přihrávkou našel Bočana a ten z 8 metrů zvýšil na 2:0. Hosté byli zcela otřeseni a tak, o další minutu později, když se po závaru před přimdskou brankou míč odrazil k Bočanovi, jej bez problémů poslal do sítě – 3:0. Pouhá jedna minuta uplynula a Malý našel nabíhajícího Čecha, který se ocitl zprava sám proti brankáři a svou šanci proměnil střelou ze 12 metrů – 4:0. Teprve potom zahrozili i hosté, ale domácí brankář Kohel reflexivně střelu jednoho z útočníků nohou vykopl. V nastaveném čase první půle zahrál jeden z hostujících zadáků v pokutovém území rukou a nařízený pokutový kop proměnil Bočan – 5:0.

Hned v úvodu druhé půle se po Šmirkolově centru dostal k hlavičce Kubica, ale mířil vedle. V 55. minutě dostal míč Kotlan, prošel soupeřovou obranou a z 12 metrů prostřelil přimdského brankáře – 6:0. Poté našel Kruml nabíhajícího Kubicu, ale ten ve vyložené šanci chtěl dát gól efektně „přes nohu“ a brankář jeho pokus vyrazil. Domácí ve snaze o vstřelení co největšího počtu branek zapomínali na defenzívu a tak se Přimda dostávala častěji ke střelbě, ale domácí obránci stačili vždy včas míč zblokovat nebo jejich akce skončila ofsajdovým postavením. Jinak tomu bylo jen v 62. minutě, kdy Kohel nedosáhl na centrovaný míč a jeden z přimdských hráčů u vzdálenější tyče míč poslal do sítě – 6:1. V 65. minutě zakončil akci po levé straně Krakeš střelou, kterou brankář hostů vyrazil a Kotlanovu dorážku stačil jeden ze zadáků zblokovat. Hned po vystřídání se uvolnil Heller a střelou z 20 metrů, přesně k pravé tyči přimdské branky zvýšil na 7:1. V 71. minutě našel Čech Kubicu, jeho střelu ze 12 metrů vyrazil gólman ke Krakešovi, který volejem bránu hostů přestřelil. O dvě minuty později zatáhl Kotlan míč po pravé straně centrem našel Hellera, který přiťukl Kubicovi, jenž skluzem dopravil míč do sítě – 8:1. V 82. minutě vystřelil Heller, míč brankář vyrazil před sebe a Kotlanův pohotový volej stačil vytěsnit na tyč a roh. Hosté měli rovněž několik slibných příležitostí, ale nepřesností se o ohrožení Kohelovy branky většinou sami připravili nebo jejich pokusy z dálky domácí gólman zachytil. Když pak nebyl uznán gól hlavou Hellerovi, pro mávaný ofsajd, bylo to v zápase vše.