Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDerby slibuje výbornou podívanou: Bzová-Králův Dvůr.

Hlavním víkendovým tahákem je divizní derby

BEROUNSKO, HOŘOVICKO-Víkendový fotbalový program má jeden hlavní tahák, kterým je divizní derby mezi Bzovou a Královým Dvorem. V sobotu se hraje ještě jedno okres derby. Již dopoledne od 10.30 hostí Hostomice mužstvo Žebráku. Fotbaloví příznivci ale tentokrát opět mají na výběr z velké řady zápasů. Doma hrají všechna krajská mužstva.
V sobotu odpoledne je na programu divizní derby mezi Bzovou a Královým Dvorem a dá se očekávat, že toto střetnutí přiláká do ochozů opravdu hodně fotbalových příznivců. Oba dva celky se letos netají ambicemi, ale především v posledních zápasech předvedli příznivcům velice kvalitní výkony. Dá se tedy očekávat, že divizní derby nabídne letos oboustranně opravdu skvělý fotbal.

Jenže vše nemůže být ideální. Především Bzová má velké problémy s marodkou. Minimálně na dva měsíce je mimo hru obránce Pavel Kolařík, jehož nohu nyní zdobí sádra. To ale není jediná absence v mužstvu Bzové. „Z tréninku se mi kvůli horečkám omluvili Hubý, Krejčí a Ehl,“ vypočítává další ztráty trenér Bzové Miloš Beznoska. Dalším hráčem, který bude v derby chybět je Černý, který byl v neděli vyloučen v Horažďovicích a dá se očekávat, že obdrží několika zápasový distanc. „Je to strašné, zvláště teď před derby,“ podotkl Beznoska, kterého mrzí, že tyto problémy přišly právě před zápasem s cábelíky. „Letos jsme si na Králův Dvůr hodně věřili,“ dodal Beznoska.

Králův Dvůr trápí jediná absence, ale velmi výrazná. Roman Fulín totiž laboruje se zraněnými zády. „Byl  u doktora, který mu řekl minimálně měsíc, že má něco s plotýnkou, ale uvidíme, jestli bude připraven,“ uvedl Králodvorský trenér Miloslav Kučera, který dodal, že ještě ve středu králodvorský ostrostřelec netrénoval. Cábelíci jdou do derby s jasným cílem. „Chceme vyhrát každý zápas. Rádi bychom potvrdili vítězství nad Klatovy,“ podotkl Kučera, který si je ale vědom toho, že derby je nevyzpytatelné. „Stát se může cokoliv, to je na fotbalu to krásné,“ uvedl králodvorský trenér, který vzpomněl dva roky staré derby, kdy cábelíci zajížděli do Hořovic v roli favorita a prohráli 3:0.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.