11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

I. B třída: Jiskra se s Jiskrou rozešla smírně.

Fotbalisté Jis­kry Domažlice B podruhé za sebou získali bod. Po divoké domácí remíze 4:4 s Planou hráli nerozhodně také na hřiš­ti Jiskry Bezdružice.
 Bezdružice – Domažlice  B  1:1  (0:0) Branky: 66. Svoboda-90. Váchal.
Hosté byli fotbalovější a v utkání nováčků I.B třídy měli častěji míč, na svých kopač­kách. Domácí obrana je však první půli nepustila do žádné vážnější akce. Na druhé straně dokázal zahrozit jen Gengel, ale zblízka branku překopl.
Fotbal se začal hrát až po změně straň. Hosté měli stále více ze hry; o útočení se ale snažili i domácí. Třeba v 57. minutě to byl Hvízdal, který ale po samostatném úniku ne­trefil branku. V 66. minutě ale domácí uspěli. Po zaváhání obrany sice Sládek zakončil své sólo střelou do tyče, ale od­ražený míč zasunul po dalším zaváhání obránců do sítě do­bíhající Svoboda - 1:0. Branka byla pro Domažli­čany signálem ke zvýšení ob­rátek a výsledkem byl doslova drtivý tlak. Vyložené šance jim ale nepřinášel. Jen jed­nou. Bočan prošel do vápna, a i když byl důrazně atakovaný, dokázal rozvlnit sít. Těsně před tím se však kvůli faulu ozvala píšťalka rozhodčího Cinka a gól k velkému zkla­mání hostů neplatil. Pak domažlická obrana ustála několik rychlých brej­ků soupeře a tlak hostů s při­bývajícím časem sílil a po Bo­čanově nastřelené tyči nako­nec přinesl i kýžené vyrovná­ní. Až v poslední minutě do­mažlický kapitán Váchal u půlící čáry nevěděl co s míčem a dalekonosnou střelou trefil spodní roh branky překvape­ného gólmana Londy. Utkání dvou Jisker tak skončilo za­slouženou remízou. Rozhodčí Cink, ŽK  2:3, 80 diváků.
„Potřebovali jsme bodovat, tomu jsme přizpůsobili i takti­ku. Začali jsme s jediným točníkem a čekali na chybu soupeře," říká trenér do­mažlického B-týmu Jiří Pa­vlis. „Bohužel tu chybu jsme udělali my. Nepokryli jsme nejlepšího hráče soupeře a byl z toho gól, navíc dost smolný. Proto jsme museli otevřít hru a po střídání jsme hráli na tři útočníky. A nakonec se Pavlu Váchalovi povedlo vyrovnat," dodal spokojený trenér s tím, že bod z Bezdružic je zlatý. „Teď hostíme Přimdu, která zatím nebodovala. Věřím, že splníme povinnost a vyhrajeme."