10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Holýšov prohrál, Staňkov remizoval.

Staňkov/Plzeň - Poslední víkend před startem krajského přeboru využili holýšovští a staňkovští fotbalisté k přípravným utkáním.

Bolevec - Holýšov 3:2 (0:2)

Poslední přípravné utkání sehráli fotbalisté Holýšova na hřišti Bolevce, účastníka soutěže I. A třídy.

V 16. minutě mohl jít Holýšov do vedení, když Tlustý obešel domácího brankáře a skóroval. Gól ovšem nebyl uznán pro údajnou hru rukou.

V 35. minutě hosté poprvé skórovali, když útočnou akci Procházky a Tlustého zakončil Chalupa. V poslední minutě prvního poločasu přidali hosté druhý gól, kdy se po rozehrání standardní situace trefil hlavou Hamerník - 0:2.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. Hned ve 46. minutě snížili po chybě holýšovské obrany na 1:2. Stav vyrovnali bolevečtí v 70. minutě po hrubé chybě holýšovského brankáře a v 85. minutě přidali i třetí gól na konečných 3:2.

"První půle byla slušná, ve druhé nás soupeř výrazně přehrál. Utkání jsme za stavu 2:0 podcenili," sdělil po utkání předseda fotbalového klubu Karel Králík a dodal: "Je škoda, že je zraněno několik hráčů a nemohla se tak vyzkoušet kompletní sestava. Důležitý pro nás bude první zápas v Horní Bříze."

Holýšov: Janča (46. Vasko) - Jeniš, Hamerník, Stanislav, Šimka -  Teršl, Procházka, Chalupa, Kraina - Tlustý a Švehla (46. Heller). Trenér: Zdeněk Daněk.

Staňkov - Koloveč 1:1 (1:0)

Staňkovu chybělo pro nemoc několik hráčů. Proti Kolovči šli do vedení zásluhou Plase. Ve druhé půli odstoupil zraněný Trhlík a Koloveč získala převahu, kterou korunovala gólem z penalty.

Staňkov: Jánský - Doležal, Henyk, Gust, Štverka - Dolejš, Hrach, Trhlík, Janka- Russ a Plas. Trenér: Vojtěch Šindler.

Staňkov hraje první jarní zápas doma v neděli od 16.30 hodin. Střetne se s Chanovicemi.