17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Vyrovnání těsně před koncem.

Po dvou kolech I.B třídy, ve kterých nastoupili fotbalisté Klenčí na půdě soupeřů, se hráči Spartaku představili poprvé doma. V zápase, ve kterém přivítali nováčka z Heřmanovy Hutě, v závěru vybojovali alespoň bod. V soutěži tedy zatím neprohráli.
Klenčí - Heřm. Huť  2:2  (1:1)  Branky Klenčí: 7. Jaroslav Řezníček, 87. Brašna.
Úvod zápasu vyšel dobře domácím. V sedmé minutě vybojoval Brašna na levé straně míč, jeho centr hostující obránci odvrátili jen ke klenečskému kapitánovi Jaroslavu Řezníčkovi a ten levačkou otevřel skóre - 1:0. Dvě minuty nato vyslal Hula do brejku Hromníka, ten ale nezakončil přesně. Poté hosté převzali iniciativu a zatlačili Klenčí na jeho polovinu a z tlaku vytěžili již ve 13. minutě vyrovnání, když téměř přes polovinu hřiště prošel Martin Lakó a srovnal stav - 1:1. Za další tři minuty mohli hosté zvýšit, ale z malého vápna přestřelili stejně, jako o deset minut později. Sedm minut před koncem první půle po dlouhé době zahrozili domácí. Ivan Hromník prošel po levé straně hřiště, ale střelu z úhlu poslal jen do boční sítě. Ve 41. minutě mohli hosté vstřelit gól do šatny, ale střelu zastavilo břevno.
I ve druhé půli se ve vážné příležitosti poprvé objevili domácí, ale centr Tomáše Hromníka srazili hosté na roh. V 63. minutě mohl klenečský kapitán přidat druhou branku. Hlavou mířil jen do tyče. Poté se opět začali prosazovat hosté z Heřmanovy Hutě, ale v zakončení nebyli přesní, a také díky brankáři Veberovi domácí odolávali. Čtvrt hodiny před koncem zápasu se fotbalisté hostů dočkali zaslouženého vedení, když si domácí zadáci ve skrumáži nepočínali dost důrazně a Ulč dorážel na 1:2. Klenčí ale v domácím zápase nechtělo prohrát, a tak v posledních minutách vrhlo všechny síly do útoku. V 82. minutě prošel do vápna Tomáš Hromník, rozvlnil ale jen boční síť. Vyrovnávací branky se Klenčí dočkalo až v 87. minutě, kdy Psutka přímý kop z poloviny hřiště poslal do vápna. Tam se k míči dostal Brašna a zařídil svému mužstvu alespoň bod.
Klenčí:  Veber - Osvald, Pavel Řezníček, Psutka, Čech - Vejmelka, Jaroslav Řezníček, Sokol, Hula (46. Tomúš Hromník)- Ivan Hromník a Brašna. Trenéři: Radek Talaš a Sami Hemissi.
Po dvou úvodních výhrách 2:1 v Přimdě a v Postřekově tak Klenečtí poprvé ztratili body, přesto jsou v tabulce I.B třídy druzí o skóre za Chotěšovem. V příštím kole je čeká další okresní derby, tentokrát v Horšovském Týně.