11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Výsledky divize sk. A souhrnně.

Hatrickem obránce Černého zdolali fotbalisté vej­prnické Slavie v pátém kole divize Jankov. Opět se nedaři­lo domažlické Jiskře, která nechala všechny body na půdě vedoucích Votic. Další prohru utrpěla Doubravka v Třeboni. Klatovy neuspěly na půdě Krá­lového Dvora, ale cenné tři bo­dy získaly doma Horaždovice v utkání se Bzovou.

Skupina A

Vejprnice - Jankov  3:0

Po vyrovnané úvodní dese­timinutovce získali domácí převahu a během dvanácti minut rozhodli utkání klasic­kým hattrickem stopera čer­ného. První gól vstřelil z dva­ceti metrů střelou od tyče, druhý z penalty, nařízené za ruku Řezníčka, a třetí prud­kou hlavičkou po rohovém ko­pu. V další šanci mířil Aubrecht vedle. Po obrátce za­čali hrát hosté, ale Vejprnice bezchybně bránily a z protiú­toků mohli Braun se Švehlou skóre zvýšit. V závěru trefil jankovský Maxa z trestného kopu břevno.
Poločas: 3:0. Branky: 20., 23. z PK a 32. Černý. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 2:2. Diváků: 180.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa - Ltiwy (75. Hrdlička), Holý, Kyklhorn, Košťál (42. Křen)-Braun, Aubrecht (53. Švehla). Trenér J. Mysliveček.
Votice - Domažlice  3:0
Fotbalovější domácí se ve vyrovnaném prvním poločase ujali vedení hlavičkou Bareše po přihrávce Horňáka. Hostu­jící nováček se příliš do šancí nedostával, přesto mohl po přestávce vyrovnat Mifek, ale osamocený před brankářem mířil vedle. Na 2:0 zvýšil po trestném kopu Grubera opět hlavou Bartolšic a skóre uza­vřel autor 176 ligových gólů Siegl, když po centru Slabého prostřelil z úhlu Mlezivu.
Poločas: 1:0. Branky: 38.. Bareš. 68. Bartolšic. 89. Siegl. Rozhodčí: Šob. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (77. Vacek). Di­váků: 450.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Paul, Vacek, Rejthar (53. Kotlan) - Z. Černý (66. Schötterl), Šámal,Mach, Bublík, Mifrk - Šot. Trenér M. Moravec.

Třeboň – Doubravka  4:1

Jasná záležitost dobře hra­jících domácích, kteří získali během třiceti minut tříbran­kový náskok. Za tohoto stavu mířil O. Smejkal v šanci těsně vedle a po snížení Kislingerem vyrazil domácí brankář gólo­vou střelu D. Nováka z trest­ného kopu. Vzápětí se však Třeboň trefila do černého po­čtvrté a definitivně rozhodla.
Poločas: 3:0. Branky: 7. Vohák, 21. a 77. Hačka, 27. Novotný - 64. Kislinger. Rozhodčí: Blažej. 2K: 1:4. Diváků: 150.
Doubravka: Šilhánek - Pondě­lík (78. Hric), D. Novák, Švec, For­man - Štádler, J. Šmrha, Faist, Prokš - Kočí (62. Kislinger), 0. Smejkal (80. Bobák). Trenér V. Ma­něna.

Horažďovice - Bzová  2:1

V kvalitním utkání hosté v úvodu dvakrát zahrozili, ale domácí poslal po přihrávce Beránka do vedení Horváth. Vzápětí ale chyba Brůhy zna­menala vyrovnání. Po pře­stávce Horažd'ovice podržel brankář Kolář a po vyloučení hostujícího T. Černého z trest­ného kopu rozhodl Beránek.
Poločas: 1:1. Branky: 25.  Horváth, 76. Beránek - 26. Větrov­ský. Rozhodčí: Čmucha. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (60. T. Černý). Diváků: 200.
Horažďovice: Kolář - Brána (63. Smíšek), Pícka, Zámeček, Baloušek - Šafánda, Vaigl, Jůda, Klůc (77. Pavlík)-Horváth, Beránek. Trenér K. Krejčí.

Králův Dvůr - Klatovy  2:1

Přísná penalta v 17. vteřině zajistila domácím vedení, Hanzlík však za chvíli skóre srovnal. Sýkorův trestný kop domácí gólman vytáhl a v dob­ré šanci mířil Kopp těsně ved­le. Po změně stran přidal Čer­venka po rohu druhý gól a ná­sledújící tlak Klatov už k vy­rovnání nevedl.
Poločas: 1:1. Branky: 1. z PK a 52. Červenka - 7. Hanzlík. Rozhodčí: Hlaváč. ŽK: 2:1. Diváků: 280.
Klatovy: Míčka - Javůrek, M. Viktora, Hovorka, Cihlář - Kopp (75. Vítovec), Mužík (63. Brejcha), Sýkora, Zedník - Bahleda (63. Pre­sl), Hanzlík. Trenér M. Dejmek.