16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Na Siegla a spol. nestačili.

Podle papírových předpokladů skončilo sobotní divizní utkání ve Voticích. Domažlická Jiskra tamnímu týmu doplněnému bývalými hráči prvoligové Sparty pod­lehla 0:3, když dohrávala bez přísně vyloučeného Vacka.

Votice – Domažlice  3:0 (1:0)
Domažličané začali aktivně a už po šesti minutách po Šá­malově rohu musel gólman Soukup odrážet centr před na­bíhajícími útočníky Jiskry. V 10. minutě měli výhodu stan­dardní situace i domácí. Po faulu na Budila si míč postavil exsparťan Zdeněk Svoboda, jeho střelu ale brankář Mlezi­na přizvedl na roh. Stejný hráč pak ve spolupráci s Bar­tolšicem zahrozil i v 17. minu­tě. Nebezpečí pro Mlezivu představoval také další slavný hráč, Horst Siegel. Ale gól při­šel až ve 38. minutě. Ještě před tím se ale Domažličané poprvé zlobili na rozhodčího, který po Gazmetově evidentním strče­ní do Bublíka udělil oběma hráčům žluté karty.
I proto mohl Bartolšic o pár minut později na druhé straně využít zaváhání domažlické obrany a hlavou poprvé pře­konat brankáře Mlezivu.
Do druhé půle už vstoupili aktivněji domácí, ale jejich útočné snaze chyběla přes­nost. A tak Jiskra odolávala. V 63. minutě ale přišel další sporný moment, když domácí Bareš atakoval Mifka tak ostře, že domažlický obránce musel být ošetřován. Rozhodčí to ale nechal bez povšimnutí.
V 68. minutě rozehrál domá­cí Gruber trestný kop a na dal­ší přesnou hlavičku Bartolšice Mleziva nedosáhl - 2:0. Domácí byli na koni a nadále hrozili. V 76. minutě to byli Kounovský a Bartolšic, jehož střelu Mleziva vyrazil. Vzápě­tí ale mohlo uhodit i na druhé straně. Po souboji ve středu hřiště se míč odrazil k Mifko­vi, ten své sólo zakončil stře­lou těsně vedle pravé tyče. A v 78. minutě Mifek vysunul Bub­líka, jehož střílený centr po te­či obránce mířil do sítě, na brankové čáře jej ale zastavil třetí z někdejších Sparťanů Michal Horňák.
To už ale Jiskra hrála bez vy­loučeného Vacka, který V 77. minutě dostal červenou kartu za jindy běžný skluz. Závěr patřil opět domácím a jejich šancím, při kterých ně­kolikrát vynikl gólma Mlezi­va. Nestačil jen na Sieglovu technickou střelu v 89. minutě po cenru Slabého z levé strany.
Domažlice: Mleziva-Strejc, Paul, Vacek, Rejthar (53. Kotlan) - Čer­ný (66. Schötterl), Šámal, Mach, Bublík, Mifek - Šot. Trenéři Mo­ravec a Kuželka.
Votice: Soukup - Janů, Gazmed Horňák, Budil (67. Gruber)-Ba­reš, Svoboda, Bartolšic (82. Sla­bý), Kounovský-Siegl, Rezek (89. Daniel), Trerér: Ivan Čabala, Rozhodčí Šob - Vokál, Kem­bický. ŽK 4:3, ČK 0:1 (77. Vacek).

Domažličané se tak z Votic vrátili bez bodu a navíc s po­trestaným obráncem Vackem, který tak zřejmě bude týmu v příštím domácím zápase chy­bět. I když domažlický kapitán Šámal napsal do zápisu ná­mitku proti jeho vyloučení i dalším sporným momentům.