14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Slavoj Koloveč - TJ Chotíkov 1:0 (0:0)

Vedoucí celek tabulky na svého soupeře doslova "vlétl" a před brankou Chotíkova bylo velmi horko. Soupeř však přestál dvacetiminutový tlak a postupně začal hru vyrovnávat.  Zatímco si domácí přes svoji aktivitu nevytvořili žádnou dobrou šanci, hosté dvakrát vážněji domácí svatyni ohrozili. Přes však se, po svižně odehrané první půli, odcházelo do kabin za stavu 0:0.

I úvod druhého poločasu patřil domácím, kteří se po několika nebezpečných situacích před chotíkovskou brankou, ujali vedení. V 58. minutě, po závaru před brankou hostů, vystřelil Homolka z 18 metrů, hostující brankář skrze houštinu těl před sebou viděl míč pozdě a nedosáhl na něj - 1:0. Poté však chotíkovští zmobilizovali síly, zatlačili domácí před jejich šestnáctku a podnikali jeden nebezpečný útok za druhým. V této fázi zápasu se domácí doslova třásli o výsledek, ale díky nedůrazné koncovce hostů a štěstí, tomuto drtivému tlaku hostů oddolávali. Sami pak využívali odkryté soupeřovy obrany k nebezpečným brejkům a tak bylo na co se dívat. Přes veškerou snahu a několik velmi dobrých šancích na obou stranách už se ale 340 diváků další branky nedočkalo a tak si domácí připsaly další tři body. Sestava Kolovče: