16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Jiskra Domažlice B - BKV Planá 4:4 (2:2).

V první domácím zápase rezerva Jiskry zklamala v koncovce a nakonec bod vydřela v nastaveném čase.

Domácí začali dobře a už ve 4. minutě po vysunutí Krumla, přehodil vybíhajícího brankáře Kotlan a poslal Jiskru do vedení - 1:0. Poté ve 14. minutě nadvakrát zlikvidoval plánský brankář Kotlanovu střelu z 18 metrů a o chvíli později mířil Janča těsně vedle. Ve 26. minutě však po chybě domácí obrany hosté z brejku srovnali na 1:1. Domácí měli stále více ze hry, ale dva jejich slibné pokusy zlikvidoval hostující brankář a když po chybě Sladkého využili plánští další brejk, šli do vedení - 1:2. Ve 41. minutě zatáhl Kotlan po pravé straně, centrem našel volného Kubicu, který však z 10 metrů trefil jen brankáře. Vzápětí to však napravil, když se uvolnil a z 11 metrů srovnal na 2:2. V závěru poločasu mohli jít domácí do vedení, ale Kotlan mířil těsně vedle, po rychlé akci Kotlan-Kubica posledně jmenovaný místo střely z malého vápna volil přihrávku na Kotlana, která však byla nepřesná. Těsně před půlí ještě orazítkoval střelou z 25 metrů domácí Kruml břevno plánské branky.

Ve 49. minutě šli hosté do vedení, když se v nepřehledné situaci před Kohelem jeden z jejich hráčů nejlépe zorientoval a upravil na 2:3. Domácí zahrozili hlavičkou Kubici, která však minula plánskou branku a v 57. minutě trefil Kotlan levou tyč, Šimovič dorážku zaspal a bylo po šanci. Na druhé straně se v 61. minutě podařil hostům brejk, ale Kohel mužstvo podržel a šanci zmařil. V 68. minutě vysunul Kotlan ideálně Šimoviče, ale ten tutovku ze 12 metrů zazdil slabou střelou, kterou na brankové čáře zastavil hostující obránce a posléze zachytil brankář. Když pak po rychlém protiútoku šli hosté do vedení 2:4, vypadalo to s domácími špatně. Své schopnosti však zmobilizoval zkušený Kruml a v 87. minutě z tr. kopu snížil na 3:4. V nastavení pak byl v pokutovém území faulován Kubica a z nařízené penalty srovnal opět Kruml - 4:4.