14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Výsledky divize, sk. A souhrnně.

Fotbalová divize byla o víkendu ve znamení vzájem­ných duelů mezi zástupci regi­onu. Rekordní výsledek se zrodil v Klatovech, kde domácí nastříleli do horaždbvické branky osm gólů a připravili hostům první porážku. Do­mažlický nováček ve vlastním prostředí nestačil na Vejprni­ce, plzeňská Doubravka pod­lehla Písku a v soutěži ještě nebodovala.
Skupina A:

Klatovy - Horažd'ovice  8:1

Překvapivě jednoznačná zá­ležitost domácích borců. Je­jich výraznou převahu stře­lecky potvrdil po dvaceti mi­nutách z trestného kopu Sýko­ra. Týž hráč přihrál za obranu Bahledovi na druhý gól. Před další trefou do černého zatáhl míč Zedník a Hanzlík obešel i brankáře. Ještě před přestáv­kou Bahleda uvolnil Mužíka a Klatovy vedly čtyřbrankovým rozdílem.
Kanonáda v podání domá­cích pokračovala i po změně stran. Pohledné akce byly za­končovány přesnou střelbou. Hosté v derby zklamali a omluvou odevzdaného výkonu nemůže být ani absence Ša­fandy s Brůhou.
Poločas: 4:0. Branky: 21. Sýko­ra, 26. Bahleda, 30. a 67. Hanzlík, 44. Mužík, 57. a 85. Zedník, 65. Kopp - 83. Baloušek. Rozhodčí: Košan. ŽK: 2:3. Diváků: 580.
Klatovy: Míčka - Javůrek, M. Viktora, Hovorka, Cihlář (76. Adamka) - Kopp, Mužík (72. Brej­cha), Sýkora, Zedník - Bahleda (68. Presl), Hanzlík. Trenér M. Dejmek.
Horaždovice: Věneček - Balou­šek; T. Krejčí, Pícka, Zámeček (75. Deleu) - Kurc (82. Bouda), Jůda, Vaigl, Beránek - Smíšek (52. Pavlík), Horváth. TrenérK. Krejčí.

Domažlice - Vejprnice  1:2

V úvodu rušného duelu mí­řil hostující Löwy v šanci ved­le a vzápětí na druhé straně střelu Šota vytáhl Hajžman na roh. Po jeho zahrání Šámalem nastřelil Vacek břevno. Po čtvrthodině hry se dostal ve vápně k míči vejprnický Braun, byl faulován Strejcem a R. Černý se z penalty nemýlil. Vyrovnat mohl Šot, ale jeho ránu z osmnácti metrů Hajž­man vyrazil.
V úvodu druhé půle se do­stali do šancí hostující Braun, Koštál, Löwy, mířili však ved­le. Domažlice získaly převahu, vyloženou šanci si ale nevy­pracovaly. Naopak po útoku do otevřené obrany nacentro­val Holý a hlavičkující Lówy mířil přesně. Domácí, kterým citelně chyběli Paul s Tesa­řem, korigovali až v nastave­ném čase, kdy se po faulu Koš­tála trefil z trestného kopu Va­cek.
Poločas: 0:1. Branky: 90. Vacek - 15. R. Černý, 73. Löwy. Rozhodčí: Kučka. ŽK: 4:4. Diváků: 500.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Mach, Vacek, Rejthar (78. Janeček) - Z. Černý (63. Kotlan), Šámal, Bub­lík, Mifek - Schötterl, Šot. Trenér M. Moravec.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, R. Černý, Stanislav, Bouřa - Lbwy, Křen (70. Hrdlička), Holý, Košťál - Braun (90. Štefánek), Aubrecht (39. Švehla). Trenér J. Mysliveček.

Doubravka-Písek 0:3

Marnost v podání domácích začala hned v úvodu, kdy Faist v šanci nastřelil jen brankáře. Na druhé straně vychytal T. Šmrha dvě tutovky Písku. Doubravka mohla jít do vedení po střele D. Nováka, která ora­zítkovala tyč. Z vedení se ale radovali hosté: po faulu Hrice proměnil penaltu Kostka.
Po obrátce přidali rychle Jihočeši druhý gól, a když ve vyložené šanci selhal i Prokš, chybovala doubravecká obra­na potřetí a Zušták potvrdil střelecké kvality. Domácí se stále marně hledají.
Poločas: 0:1. Branky: 35. Kostka z PK, 55. Kokštejn, 80. Zušták. Roz­hodčí: M. Chládek. ŽK: 3:2. Diváků: 35 (!).
Doubravka: T. Šmrha - J. Šmr­ha (70. Václav), D. Novák, Boček (20. Hric), Forman - Michael, Švec, Faist, Štádler (60. Pondělík) - Prokš, Kočí. Trenér V. Maněna.
Ostatní výsledky:
Motorlet - Votice 1:2 (0:1, 50. 0. Kučera - 29. Bartolšic, 57. Kounovský),
Bzová - Třeboň 2:0 (0:0, 70. Větrovský, 84. Černý),
Admira - V. Žižkov B 0:1 (0:0, 51. Blaha),
Jankov - Prachati­ce 2:0 (0:0, 70. a 82. Stejskal),
Stra­konice - Králův Dvůr 2:2 (0:1, 62. Hajdůšek, 74. Benedikt - 41. P. Dochtor, 79. Bláha).
1. Votice                    4     3     1     0      6:3      10
2. Klatovy                  4     3     0     1     16:4       9
3. Žižkov                   4      3     0     1      7:1        9
4. Kr. DvBr                 4      2    2     0      8:3        8
S. Jankov                   4      2    2     0      7:4        8
6. Horažďovice          4      2    1     1      5:10      7
7. Admira                   4      2    0     2      6:3        6
8. Třeboň                   4      2    0     2      5:5        6