14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Již čtvrté kolo nejvyšší krajské soutěže přineslo opět nečekané výsledky. První porážku v soutěži utrpěly v Hor­ní Bříze Chanovice. Tachov po kvalitním výkonu vyhrál v Plzni nad SK ZČE, stejně se da­řilo i Sušicí v Touškově.

Horní Bříza - Chanovice  2:1

Domácí začali náporem, ale z první branky se již v deváté minutě radovali hosté. Hned po rozehrání trefil Gadač tyč a zakrátko vyrovnal Kohout. Před přestávkou Kohout ide­álně uvolnil Pauknera a ten za­jistil Horní Bříze vedení. Dru­há půle byla vyrovnaná s šan­cemi na obou stranách, domá­cí však těsné vítězství uhájili a Chanovice letos poprvé pro­hrály.
Nejlepší hráči: Kohout - nikdo. Poločas: 2:1. Branky: 14. Kohout, 44. Paukner-9. Černohorský. Rozhod­čí: Kožár. ŽK: 4:4. Diváků: 210.
H. Bříza: Mizera - Bíba, Vacek (33. Hano), Krůs, Šimice, Paukner, F. Rozmara, Gadač (75. Holík), Ja­gerčík, Vrla (90. Obořil), Kohout. Trenér F. Sudík.
Chanovice: Daněk - Šedivý, Srb, Frýzek (63. Kučera), Varga, Stra­koš, Hausleitner, Tafat, Černohor­ský, Dobrý (82. Krch), Kocour (78. Kotrnoch). Trenér M. Rambousek.

SK ZČE P1zeň - Tachov  0:2

Domácím patřilo jen úvod­ních dvacet minut, kdy měli dvě šance, ale pak převzali otěže utkání hosté. Do vedení je v první půli dostal tečova­nou střelou Chada, tentýž hráč pečetil v poslední minutě vý­hru hostů.
Nejlepší hráči: Levý - Chada. Po­ločas: 0:1. Branky: 38. a 90. Chad& Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 3:6. ČK: 1:0 (85. Ulč). Diváků: 100.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Stanek, Chaluš, Šneberk (89. Lenk), Šiml, Ulč, Bačkovský (70. Bednář), Sulek, Strážnický, Fedorco (65. Rout). Trenér J. Urbánek.
Tachov: Valenta-Lukáš Čížek, L. Viterna, Kaše, Šácha (88. Gabčo), Opava (70. Machač), Lad. Čížek, J. Viterna, Chada, Bečvář, Malý (75. Boček). Trenér M. Cliada.
Bolevec - Rapid Plzeň  4:1
Domácí byli od začátku utkání lepším celkem. V prv­ním dějství šli do vedení gólem Kováříka, po hodině hry při­dal druhý úspěch Šiml. V 73. minutě Rapid snížil a byl i blízko vyrovnání, ale zastavilo jej vyloučení Lišky. Přesto se hosté snažili vyrovnat, Bole­vec však dvěma góly v posled­ní minutě pečetil svoji výhru.
Nejlepší hráči: Kovářík - Hucl. Poločas: l:0. Branky: 28. a 90. Ková­řík, 57. Šiml, 90. J. Pelnář - 73. Bra­bec. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (75. Liška). Diváků: 200.
Bolevec: Klečka-Kučera, Dolejší, Soukup, Šnaider (46. Touš), Márz, Brejcha, Došlý (68. M. Pelnář), Thomayer, Šiml (84. J. Pelnář), Ko­vářík. Trenér V. Opl.
Rapid: Nikrmajer - Bedrna, La­vička, Pata, Hucl, Korda (63. Pe­routka), Janout, Hrdina (82. Vereš­činský), Buček, Liška, Netrh. Tre­nér J. Jílek.

Město Touškov – Sušice  1:2

Hosté měli téměř po celý zá­pas převahu. Po bezgólovém poločase získali dvoubranko­vý náskok, který domácí kori­govali v závěrečném tlaku, vy­rovnat ale už nestačili:
Nejlepší hráči: Kalčík - Hrach. Poločas: 0:0. Branky: 82. M. Scheinherr-50. (PK) Manowetz, 60. Kočí. Rozhodčí: Kopejtko. ŽK: 2:3. Diváků: 120.
M. Touškov: Krásl - Kolář, Kluska, Kalčík, Bárta, Lambor, No­sek (68. Svoboda), Karbusický, Če­chura, Brand (46. J. Fiirbacher), M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.
Sušice: Míček - Kodýdek, T. Ma­rek, Hrach, Cihlář (69. Kožíšek), Sládek, Hubáček (88. Klíma), Ma­nowetz, Procházka, Junek (46. Prchlík), Kočí. Trenér L. Vašiča.

Chrást - Přeštice  2:2

Přeštice se ujaly vedení již v první minutě, ale pak ovládli hru domácí a do přestávky za­slouženě otočili skóre. Herně méně vydařený druhý poločas i celý zápas skončil šťastně pro hosty, kteří po skrumáži v po­slední minutě vyrovnali a od­vezli si tak cenný bod.
Nejlepší hráči: Diepold - Bieder­mann. Poločas; 2:1. Branky: 23. Bezdička, 26. Diepold - 1. Šte81, 90. Biedermann. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:2. Diváků: 240.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Ku­čera (56. Křen), Bezdička (68. V. Tyr), Mojžíš, Komárek, Diepold, Haidelmayer, M. Tyr, Kroc. Trenér J. Aubrecht.
Přeštice: Regner - Rajchart, Ku­neš, Cápal, Maršálek, Mareš (58. Bouc), Šteffl, Duchek, Biedermann, Benedikt, Ostrolucký. Trenér J. Kubeš.

Manětín - Klatovy B  4:2

V úvodu domácí spálili tři šance, přesto ve 20. minutě vedli 2:0. Bojovní hosté dva­krát snížili na rozdíl jediné branky, výhru Manětína po­jistil gólem z penalty Dlouhý.
Nejlepší hráči: Spal - Lorenc. Po­ločas: 2:1. Branky: 16. a 73. (obě z PK) Dlouhý, 20. vlastní, 54. Spal - 42. (PK) a 64. Presl. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 3:4. Diváků: 250.
Manětín: Pochobradský - Pleyer, Spal, Dlouhý, Bouška, Štolka, Šimlinger (50. Korynta), Stejskal, Cibula, Mikulík, M. Pátek. Trenér J. Pátek.
Klatovy B: Lorenc - Rendl, To­man, Voráček, Beneš, Vítovec, Brejcha, Presl, Adamka, Žitník, Kraus. Trenér I. Lužný.

Zbůch –Stříbro  2:1

V souboji nováčků byli hosté lepší v první půli, kdy získali jednogólový náskok. Zbůch po přestávce otočil skóre a těsnou premiérovou výhru uhájil.
Nejlepší hráči: Herman - M. Dyk. Poločas: 0:1. Branky: 53. Schejbal, 60. Steinbach - 29. Hřebík. Rozhod­čí: Liškutín. ŽK: 4:6. ČK: 0:1 (65. Kertys). Diváků: 350.
Zbůch: Zábranský - Hettler, Koudela, Paum, Kubíček (17. Pro­kop), Steinbach, Schejbal, Daňhel, Hájek (63. Jirka), Beneš, Herman. Trenér P. Lukášek.
Stříbro: Kostelníček - B. Andrle, Hřebík (50. Patočka), Uhlíř, Jareš, Cvachouček, Kasl (46. Havel), Ša­man, Kertys, Houdek, M. Dyk. Tre­nér M. Tůma.

Holýšov – Rokycany  2:0

V prvním dějství měli fotba­lovější hosté šance, ale Brož ani Scheinherr je nevyužili. Brzy po přestávce po chybě Jí­chy se domácí dostali do vede­ní, v závěrečném tlaku Roky­can pojistil po brejku výhru Holýšova střídající Majer.
Nejlepší hráči: Kaas - Procházka. Poločas: 0:0. Branky: 53. Procházka, 90. Majer. Rozhodčí: Urban. Bez ŽK. Diváků: 250.
Holýšov: Janča - Nový (69. Jane­ček, 85. Majer), Hamerník, Hrdina, Kaas, Majlát, Jeniš, Tlustý, Pro­cházka, Lukáš, Šixnka (73. Vrba). Trenér Š. Hirschl.

Rokycany: Vild - Jícha (85. Rýdl), Kohout, Čihák, Schveinert, Tobr­man, Brož, J. Scheinherr (79. Štast­ný), Papáček, Procházka, Kučera. Trenér P. Aubrecht.