Kalendář

<< září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Novinky

6. a 4. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Kdo s kým bude hrát v krajských soutěžích PK

Přidělená čísla a zařazení družstev do jednotlivých skupin pro soutěžní ročník 2019 / 2020
                 
A1A    Krajský přebor mužů    A2A   I. A třída
1 TJ Start Tlumačov SO ÚZ   1 TJ Košutka Plzeň SO 15:00
2 SK Rapid Plzeň SO ÚZ   2 TJ Svatobor Hrádek SO ÚZ
3 TJ Holýšov NE ÚZ   3 SK Starý Plzenec SO ÚZ
4 SK Slavia Vejprnice SO ÚZ   4 FC Rokycany B NE ÚZ
5 FK Nepomuk SO ÚZ   5 TJ Sokol Kralovice SO ÚZ
6 FC Chotíkov 1932 SO  ÚZ   6 FK Bohemia Kaznějov SO ÚZ
7 TJ Zruč SO ÚZ   7 TJ Sokol Mochtín NE ÚZ
8 TJ Baník Stříbro SO ÚZ UMT 8 SK Petřín B SO 13:00
9 SK Horní Bříza SO ÚZ   9 FK Svéradice NE 16:00
10 FK Staňkov NE 16:00   10 TJ Slavoj Žihle SO ÚZ
11 TJ Sokol Plzeň - Černice NE 10:30   11 TJ Start Luby SO ÚZ
12 TJ Jiskra Domažlice B hl. hl. UMT 12 TJ Start. Bělá n/Radb. NE 10:15
13 SSC Bolevec SO ÚZ   13 TJ Sušice NE ÚZ
14 TJ ZD Meclov NE ÚZ   14 TJ Žichovice NE 15:00
15 FK Okula Nýrsko SO ÚZ   15 FK Žákava SO  ÚZ
16 TJ Sokol Lhota SO ÚZ   16 TJ Sokol Radnice NE ÚZ
                 
A3A    I. B třída  A       A3B   I. B  třída  B
1 Sp.První Chodská Klenčí NE 15:00   1 TJ Sokol Kasejovice SO ÚZ
2 TJ Tatran Chodov SO ÚZ   2 TJ Pfeifer Chanovice SO ÚZ
3 TJ Sl.Chodová Planá SO 15:00   3 TJ Dobřany NE ÚZ
4 FK Planá SO ÚZ   4 TJ Sokol Křimice NE ÚZ
5 SK Krchleby 1921 SO ÚZ   5 TJ Přeštice B NE 10:15
6 TJ Nečtiny NE ÚZ   6 TJ Chotěšov SO ÚZ
7 TJ Sokol Postřekov NE 16:00   7 SK Klatovy 1898  B NE 10:30
8 TJ Slávia Úněšov SO ÚZ   8 TJ Sokol Vrhaveč SO ÚZ
9 SK Kdyně 1920 SO ÚZ   9 TJ Sokol Blovice NE ÚZ
10 TJ Sparta Dlouhý Újezd SO ÚZ   10 SK Bolešiny NE ÚZ
11 TJ Chodský Újezd SO ÚZ   11 TJ Keramika Chlumčany SO ÚZ
12 TJ Dynamo Studánka NE ÚZ   12 TJ Sokol Pačejov SO ÚZ
13 TJ D.Horšovský Týn NE 15:00   13 TJ Sokol Štěnovice SO 16:00
14 TJ Sokol Mrákov NE 16:00   14 FK Horažďovice NE ÚZ
                 
                 
  A3C    I. B třída   C    C1A,D1A Krajský přebor dorostu st., ml.  ÚZ 10:00 a 12:15
1 TJ Sokol Město Touškov SO ÚZ   1 TJ Košutka Plzeň NE ÚZ
2 TJ Sokol Plasy SO ÚZ   2 SK Rapid Plzeň SO ÚZ
3 TJ Sokol Malesice NE 16:00   3 TJ Start Luby NE ÚZ
4 TJ Sokol Raková SO ÚZ   4 TJ Sušice SO ÚZ
5 TJ Čechie Příkosice hl. hl.   5 FK Okula Nýrsko NE ÚZ
6 TJ Tatran Třemošná SO ÚZ   6 TJ Sokol Hradešice SO ÚZ
7 TJ Volduchy SO ÚZ   7 TJ D.Horšovský Týn hl. ÚZ
8 TJ Slavoj Mýto B NE ÚZ   8 FK Tachov SO ÚZ
9 SK Slovan Plzeň SO ÚZ          
10 SK Slavia Vejprnice B NE ÚZ          
11 FK Dýšina NE ÚZ          
12 SK Smíchov Plzeň NE ÚZ          
13 TJ Sokol Kozolupy SO ÚZ          
14 TJ Město Zbiroh NE 15:00          
                 
  C2A    KSD sk. A                                                      ÚZ 10:00     C2B    KSD sk. B                                                        ÚZ 10:00
1 TJ Sokol město Touškov NE ÚZ   1 TJ Slavoj Mýto SO ÚZ
2 TJ Holýšov NE 2,5 před ÚZM   2 TJ Sokol Plzeň-Černice SO ÚZ
3 TJ Jiskra Třemešné NE ÚZ   3 TJ Dobřany NE ÚZ
4 FK Planá SO 10:30   4 FK Nepomuk NE ÚZ
5 TJ Chotěšov NE 14:00   5 SK Smíchov Plzeň NE 14:00
6 TJ Baník Stříbro NE ÚZ   6 FK Žákava NE 3h před ÚZM
7 FK Staňkov SO ÚZ   7 TJ Sokol Spálené.Poříčí SO 3h před ÚZM
8 TJ DIOSS Nýřany hl. hl.   8 TJ Sokol Blovice NE 10:15
9 TJ Tlučná NE ÚZ   9 TJ Spartak Strašice hl. hl.
10 VOLNO       10 TJ Keramika Chlumčany NE 3h před ÚZM
11 TJ ZD Meclov NE 10:30   11 FC Mirošov NE 14:00
12 TJ Sokol Mrákov SO ÚZ   12 FC Švihov NE 10:00
                 
                 
                 
                 
  C2C    KSD sk. C                                                      ÚZ 10:00    
1 TJ VS Plzeň SO ÚZ          
2 FC Spartak Chrást SO ÚZ          
3 TJ Mladotice SO ÚZ          
4 TJ Sokol Kralovice SO 3,5 před ÚZM          
5 FC Chotíkov SO ÚZ          
6 SK Horní Bříza SO ÚZ UMT        
7 VOLNO              
8 SK Slovan Plzeň 1910 SO 3h před ÚZM          
9 TJ Sokol Plzeň Letná SO ÚZ          
10 TJ Sokol Křimice SO 10:30          
11 FK Bohemia Kaznějov NE 2,5 před ÚZM OFS        
12 TJ Zruč SO ÚZ          
                 
E1A, F1A  Krajský přebor žáků st., ml.                                         ÚZ 10:00 a 11:45     E2A Krajská soutěž žáků                            ÚZ 10:00
1 SK Klatovy 1898 SO  ÚZ   1 TJ Plzeň Košutka SO ÚZ
2 SK Senco Doubravka SO  ÚZ UMT 2 TJ DIOSS Nýřany hl hl
3 TJ Start Luby SO  ÚZ   3 TJ Spartak Strašice hl hl
4 TJ Jiskra Domažlice NE ÚZ UMT 4 TJ Sokol Stráž NE 12:30
5 SSC Bolevec SO  ÚZ   5 TJ Chotěšov SO 10:30
6 FK Horažďovice NE ÚZ   6 FK Okula Nýrsko SO ÚZ
7 TJ D.Horšovský Týn hl. ÚZ   7 SK Horní Bříza NE 2,5 před ÚZM
8 TJ Baník Stříbro SO  ÚZ UMT 8 FK Staňkov NE 2,5 před ÚZM
9 TJ Plzeň Košutka NE ÚZ   9 TJ Holýšov NE 2,5 před ÚZM
10 SK Rapid Plzeň NE 15 a 17:00   10 TJ Sokol Město Touškov SO  ÚZ
11 SK Slavia Vejprnice SO  ÚZ   11 TJ Sokol Křimice NE ÚZ
12 FC Rokycany hl. ÚZ   12 SK Smíchov Plzeň SO ÚZ
13 TJ Sušice SO  ÚZ   13 FK Žákava SO 3 h před ÚZM
14 TJ Přeštice NE ÚZ   14 TJ Sokol Mrákov NE 2,5 před ÚZM
15 FK Nepomuk NE ÚZ          
16 FK Tachov NE ÚZ