Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALAž Jiskra bude hrát, zasedne STK.

dnes od 17 hodin nastoupí fotbalisté Jiskry Do­mažlice k zápasu třetího kola divize v Prachaticích. V při­bližně stejné době zasedne STK, která rozhodne o výsled­ku zápasu s Královým Dvo­rem.
Vzhledem k událostem z 2. kola nebude mít Jiskra na pů­dě tohoto soupeře lehkou pozi­ci. „Samozřejmě nás mrzí, že Králův Dvůr podal protest pro­ti průběhu utkání v Domažli­cích. Náš názor je jednoznač­ný. Měl by být zachován výsle­dek dosažený na hřišti. Vše způsobila technická závada, kterou jsme nemohli ovlivnit a už vůbec nešlo o úmysl, jak tvrdí Králův Dvůr ve svém protestu," řekl prezident Jis­kry Jaroslav Ticháček, který včera osobně jel do Králova Dvora, kde se setkal se spor­tovním manažerem a trenérem Miloslavem Kučerou. Zde usi­loval o to, aby místní FK pro­test před jednáním STK stáhl. „Bohužel jsme se nedomluvili, a tak musíme počkat na ver­dikt STK," sdělil Ticháček.
Další problémy Jiskře vy­vstaly s přeložením zápasu v Prachaticích o kterém se do­zvěděli minulou středu v pod­večer. Z kádru Jiskry budou chybět v Prachaticích Kubica se Šmirklem, kteří jsou na do­volené. K dispozici nebude ani Kotlan. Ten si ze zápasu v Cho­těšově odnesl zranění. Po zdravotní stránce není fit ani Vacek a nad jeho startem visí otazník.

Přesto se Jiskra bude snažit v Prachaticích odvést kvalitní výkon a uhrát dobrý výsledek, který by znamenal bodový zisk.            (mif)

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.