Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALZajíci se sčítají až po honu

Ano, tuto otřepanou pravdu by měl znát každý myslivec, ale i sportovec v jakékoliv sportovní disciplíně předčasně se radující před závěrečným hvizdem sudího!

O tom, že toto rčení platí minimálně dvojnásob na již téměř bájných umělohmotných stéblech na levém břehu říčky Zubřiny, vědí nejen sportovci toto tajemné kolbiště emocí kdy navštívivší, ale i pravidelní čtenáři a abonenti legendárního webu staré gardy Jiskry Domažlice.

Od pátečního večera si to budou pravděpodobně pamatovat i mladí fotbaloví vyslanci z nedaleké gamblerské periferie, neboť ti se ještě deset minut před koncem fotbalového spektáklu poplacávali po ramenou s vědomím, jak to fotbalovým kouzelníkům s kulatým nesmyslem dříve narozeným nandali a jak si posílili sebevědomí na víkendový prestižní duel o čelo druhé třídy!

Nevěděli totiž, že podběráky na závěrečné okamžiky si fotbaloví rybaříci teprve vybalují a to právé finále se teprve chystá!

Senioři z metropole Psohlavců totiž v oněch momentech zařadili vyšší, tedy minimálně druhý rychlostní stupeň a to bez redukce a někteří mladíci od státní hranice, kteří propásli atrakce na jarní Matějské pouti či na letních Chodských slavnostech, si totiž téměř totožný efekt mohli vychutnat na umělohmotném pažitu a nepotřebovali na to ani vstupenky, ostatně v takovém kvapíku by jim je stejně nestačil nikdo kontrolovat, natož pak trhat, takoví kontroloři se zatím ještě nenarodili!

Branka Jančova, kdy vyhnal z nejzažšího koutku Krutinovy svatyně dalekonosnou křižnou pumelicí celou pavoučí rodinku, která se na místo činu zcela jistě už nikdy nevrátí, řešení rychlého protiútoku v podání tria Bočan, Koza, Paidar či Rejtharovo dobrovolné průvodcovství trojice obránců i s gólmanem po neznámých i známých místech v pokutovém území, se zcela určitě zapíšou do zlatým písmem do fotbalových starogardovských análů!

A lapálie typu, jak bojoval létající primář o místo v základní sestavě, kdy hned v kabině svým potencionálním kontrahentům stanovil letmou diagnózu a naordinoval klid na lavici v trvání minimálně devadesáti minut, zůstanou pro příští generace zcela jistě zapomenuty!

A Kubičtí hlavu do písku, respektive do umělohmotného pažitu, strkat nemusejí, vždyť už ruský generál Kutuzov věděl, ze těžko na cvičišti znamená lehko na bojišti a je nad slunce jasné, že ve šlágru kola druhé třídy se body budou stěhovat do ráje gamblerství a neřesti!

No a starogardovský benjamínek, Kraky, si napříště bude muset pořádně rozmyslet, chce li se po mači tetelit na piedestálu slávy a ve světle ramp, na jaké straně barikády se do mače pustit, no a vo tom to je!

 

SG Jiskra Domažlice vs. Hraničář Česká Kubice 6:4 (2:1)

 

Sestava Jiskry Domažlice:

Lukáš Červený - Kožiol, Major, Zdráhal, Dufek (Kadlec) - Paidar, Brichcín, Janča, Rejthar (Kruml Pavel) - Koza, Bočan

 

Branky Jiskry Domažlice:

Bočan 3, Koza 2, Janča

 

Se SG forever!

 

SG