11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Manowetz: čtyři góly.

V třetím kole krajského přeboru rozstříleli fotbalisté TJ Sušice doma nováčka soutěže SSC  Bolevec 4:1. Utkání patřilo záložníkovi Miroslavu Manowetzovi. Který čtyřmi trefami zařídil  první výhru Sušice v sezóně.
Manowetzovy chvíle: l. min. Prchlík nacentroval před bránu a muž zápasu poslal odražený  míč do sítě -1:0. 11. min.: Manowetz znovu překonává gólmana hostů Klečku - 2:0. Dvě minuty  nato po chybě sušické obrany Kovařík na 1:2. ale po pauze, kterou průtrž mračen protáhla o 15  minut, už úřadoval opět Manowetz. 52. min.: To si narazil míč s Kočím a přízemní střelou potřetí  skóroval - 3:1. 79. min.: z pokutového kopu završil svůj střelecký koncert. Sušický trenér  Lubomír Vašíca překypoval spokojeností. „Konečné se nám podařilo vyhrát. Mužstvo plnilo taktické pokyny a tentokrát jsme zásluhou Manowetze proměnili i gólové šance." Kouč Bolevce  uznal, že soupeř si výhru zasloužil. „Zvlášť potom na rozmoklém terénu byli Sušičtí lepší. Navíc  Manowetz potvrdil, že má i na vyšší soutěž, než je krajský přebor," prohlásil trenér Vratislav Opl.              (jon)